D. Hillas: „Red Bull“ turės paisyti S. Perezo nuomonės (3)

D. Hillas: „Red Bull“ turės paisyti S. Perezo nuomonės
logo 2020 Gruodžio 27 d. 11:45, Getty Images

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, 1996 metų pasaulio čempionas Damonas Hillas mano, kad „Red Bull“ komanda turės kur kas įdėmiau įsiklausyti į informaciją, kurią ekipai teiks Sergio Perezas ir mažiau paistyti to, ką sakys Maxas Verstappenas.

Damono Hillo nuomone, yra rizika, jog „Red Bull“ gali nukrypti nuo tikslo, jei kurdami naują bolidą, jie paisys vien Verstappeno „įspūdžių“ vietoje to, kad labiau paklausytų Perezo, kuris turi kur kas daugiau patirties nei 23-ejų metų sportininkas iš Nyderlandų.

Damonas Hillas: „Manau, kad Sergio yra subrendęs profesionalas, jis turi kur kas daugiau patirties. Galvoju, kad jis sugebės greitai išsiaiškinti tai, kas vyksta komandos viduje. Ir toks jaunas žmogus kaip Maxas, kuris yra daug skolingas „Red Bull“, gali atsidurti gana nepatogioje padėtyje.

Žodžiu, Perezas gali imtis labai stipraus komandinio žaidėjo vaidmens. Ir komandai teks jo klausyti, kadangi jis turi daugiau patirties nei Maxas. Kai ekipoje lenktyniauja labai talentingas jaunuolis, jis kartais gali nukrypti nuo pagrindinio tikslo, nes gali pasakyti: „Man patinka, kai bolidas elgiasi štai taip“. Tačiau lenktynininkai gali dažnai klysti.

Tokie sportininkai turi įgimtą gamtinį talentą, kurie sugebėtų greitai važiuoti su bet kokiu automobiliu, kad ir kiek blogas jis bebūtų. Jiems vis tiek pavyktų pasiekti gero greičio. Bet tai dar visai nereikštų, kad komanda judėtų teisinga kryptimi tobulindama tokį bolidą“.

 


Komentarai (3)
mariusis
IP: 7ad5add | 12/27 17:25 Atsakyti
Čia gal ir yra RBR bėda, kad kaip pats Albonas sakė, kad į jo nuomonę nekreipiama dėmesio, o kreipiama tik į storalūpio nuomonę. Tai tas RBR bolidas kurtas vienam ir kitas sėdės nieko ten ir neparodys įspūdingo, jei nesi antras storalū***. Taip gyvenime vienas prieš mb tobulą mašiną ir čempioną nepasikaposi, reikia ir antro lenktynininko kuriam ir rbr liptų, kaip buvo su ferrari pora sezonų, kai Kimmi laikydavo ant mėsų su taktika, ėjo kapotis, tik kd numeris uno per skystas tam buvo.
PS
IP: 8c3deae | 12/27 14:19 Atsakyti
Jūsų ad blokeris blogai veikia, vieną kartą užhidiną teksta prašydami užgesinti adblockerį kitą kartą ne. Perskaičiau, nes neblokavo, komentarą rašant jau įsijungė :D
Svarbu
IP: 8c3deae | 12/27 14:18 Atsakyti
BUs vadovų požiūris, jei viskas pastatyta ant Maxo ir bus nurodymas prioritetu atsižvelgti į jo pageidavimus, Perezas nepašokinės. Na, bet turbūt ši pora sekančio sezono didžiausia intriga...
×

TOP naujienos