D. Kvyatas įvardijo labiausiai nepripažintą F-1 pilotą

D. Kvyatas įvardijo labiausiai nepripažintą F-1 pilotą
logo 2023 Gegužės 22 d. 12:31, Williams Racing

Daniilas Kvyatas nelenktyniauja „Formulėje-1“ jau ne vieną sezoną, tačiau per šešerius lenktyniavimo metus išsikovojo šiokį tokį autoritetą serviso zonoje ir tai leidžia jį vadinti populiariu ekspertu.

Kol 29 metų rusas rengiasi Le Mano 24 val. lenktynėms, jis dalyvavo tinklalaidės „Track Limits“ laidoje, kurioje kalba pasisuko apie labiausiai neįvertintus šiuolaikinės „Formulės-1“ pilotus.

Kvyatas mano, kad tai yra Alexas Albonas, su kuriuo Daniilas kažkada važiavo vienoje „Toro Rosso“ komandoje.

„Žinote, aš turėjau progą padirbėti kartu su nemaža dalimi dabartinių F-1 lenktynininkų, - kalbėjo D. Kvyatas. - Bet prisiminkime, kas sugebėjo sugrįžti į pasaulio čempionatą praradęs jame vietą. Taigi, mano atsakymas į šį klausimą – Alexas Albonas.

Taip, jo bolidas šiuo metu nėra toks geras, kokius turi varžovai. Bet jis važiuoja labai gerai. Jei jį dar dažniau lydėtų sėkmė, šis vaikinas galėtų turėti tiesiog puikią karjerą.

Taip, būtent Alexo vardas man pirmiausiai ateina į galvą. Nors kiti apie tai gali turėti ir kitokią nuomonę.

Bet Alboną aš prisimenu dėl to, kad jis moka labai greitai adaptuotis prie technikos, be to aš niekada su juo neturėjau jokių problemų asmenine prasme. Jis labai greitas sportininkas ir jo charakteris yra gana pozityvus.

Gali būti, kad jis šiuo metu jau tapo ne toks malonus vaikinas, bet anksčiau būdavo labai geras. Bet „Formulėje-1“ reikia mokėti stumdytis pečiais“.

Šiais metais Albonas lenktyniauja „Williams“ sudėtyje ir kol kas uždirbo tik vieną tašką. Anksčiau „Red Bull“ sudėtyje Tailando kilmės britas buvo du kartus užlipęs ant podiumo, bet nesugebėjo išsilaikyti toje komandoje šalia Maxo Verstappeno.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821