D. Mazepinas neplanuoja įsigyti „Williams“ komandos (4)

D. Mazepinas neplanuoja įsigyti „Williams“ komandos
logo 2019 Balandžio 20 d. 01:08, Williams

Vienas iš Rusijos chemijos konglomerato „Uralkali“ akcininkų Dmitrijus Mazepinas neplanuoja įsigyti „Williams“ komandos.

Pernai, kai į administratorių rankas pateko „Force India“, rusas bandė įsigyti ekipą, bet jo bandymas buvo nesėkmingas. Komandą įsigijo Lawrence‘o Strollo konsorciumas.

Šią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad D. Mazepinas, kuriam priklauso 20 proc. „Uralkali“ akcijų, Kinijoje buvo susitikęs su „Williams“ atstovais aptarti galimybę įsigyti komandą. Pranešimuose taip pat buvo teigiama, kad sandoriui įvykus, D. Mazepino sūnus Nikita, šiemet lenktyniaujantis F-2 čempionate, greičiausiai taptu vienu iš „Williams“ pilotų. Tačiau „Uralkali“ pasklidusius gandus paneigė.

„Žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija yra melaginga. „Uralkali“ nevedė jokių derybų dėl galimybės įsigyti „Williams“ komandą“, - teigė „Uralkali“ atstovai spaudai.

N. Mazepinas praeityje yra buvęs „Williams“ ekipos nariu. Tuomet jaunasis rusas dirbo su komandos simuliatoriumi. Vėliau, 2016-2018 m., N. Mazepinas buvo „Force India“ pilotu bandytoju.

Po šiemet įvykusių trijų F-1 sezono lenktynių „Williams“ užima paskutinę dešimtą vietą čempionate. Jos pilotai George‘as Russellas ir Robertas Kubica nėra iškovoję nė vieno taško.


Komentarai (4)
Micius
| 04/20 08:39 Atsakyti
" Tuomet jaunasis rusas dirbo su komandos stimuliatoriumi" - vargu ar jis dirbo su tuo objektu :D
Camicasee
| 04/20 10:40 Atsakyti
Micius
04/20 08:39

" Tuomet jaunasis rusas dirbo su komandos stimuliatoriumi" - vargu ar jis dirbo su tuo objektu :D

Niekad negali žinot :D
tribeca
| 04/20 12:59 Atsakyti
Esu isitikines kad jaunasis rusas tik zaide kompiuterini zaidima, o ne surinkinejo zaidimu kompiuteri.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas