D. Ricciardo atsikirto komandos draugui: kam rūpi 13-a vieta? (51)

D. Ricciardo atsikirto komandos draugui: kam rūpi 13-a vieta?
logo Kovo 03 d. 10:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Bahreino GP „Visa Cash App RB“ nebuvo sėkmingas – Danielis Ricciardo užėmė tryliktą, o Yuki Tsunoda keturioliką vietą, tad ekipa liko be taškų. Visgi, komanda nebuvo nepastebėta, kadangi tam tikrų konfliktinių situacijų kilo jos viduje.

Y. Tsunoda nebuvo patenkintas dėl to, jog VCARB prioritetą teikė D. Ricciardo. Lenktynėms artėjant prie pabaigos japonas gavo nurodymą praleisti į priekį australą. Vėliau savo įniršÄ¯ Y. Tsunoda demonstravo atvėsimo rate, kai agresyviai užlindo prieš D. Ricciardo, o tai vos nesibaigė avarija.

Po lenktynių D. Ricciardo pripažino, jog nesuprato tokio kolegos elgesio ir akcentavo, jog komanda bet kuriuo atveju nekovojo dėl taškų, o bÅ«tent tai, šiuo atveju, buvo esminė detalė.

„Dar prieš lenktynes kalbėjome apie tai, kokios strategijos bus taikomos. Situacija, kuri susiklostė buvo labai tikėtina, todėl nereikėtų sakyti, kad tai kažkam buvo staigmena. Aš važiavau su geresnės bÅ«klės padangomis, todėl ir buvo toks sprendimas. Taip pat reikia akcentuoti, kad mes nebuvome taškų pozicijoje, todėl tikrai nebuvo ko prarasti.

Galiausiai ar aš esu tryliktas, ar keturioliktas, nežinau, ar kokiam nors vairuotojui tai rÅ«pi, man – ne. Jeigu komanda bÅ«tų leidusi Yuki prieš finišÄ… susigrąžinti poziciją, aš būčiau leidęs jam tą padaryti, kadangi man ši pozicija nieko nereiškia. Jei nekovojame dėl taškų, kam tai rÅ«pi?

Tai buvo pirmosios sezono lenktynės ir jose buvo šioks toks konfliktas. Nenoriu, kad tai užduotų toną visam sezonui. Manau, kad komandos viduje apie tai sąžiningai pasikalbėsime. Tikėkimės, kad jis nusiramins ir supras situaciją. 

Kalbant visiškai atvirai, manau, kad Yuki pavėlavo mane praleisti vienu ratu. Per daug vėlyva reakcija apsunkino šią situaciją. Tačiau ealiai mes negalėjome kovoti dėl taškų pozicijos. Tačiau turėjome kažką daryti ir kažką išbandyti“, - kalbėjo D. Ricciardo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sambobmhs
IP: 955e420 | 03/03 10:11 Atsakyti
Šiaip tie japono bajeriai tokie įdomūs - pradžioje isteriškas rėkimas ir šiaip neadekvatus bendravimas su inžinieriu, o vyšnia ant torto tai tas blokavimas ratų po finišo prieš Ricciardo, čia buvo iš vis kažkas nerealaus. Jis gal pamiršo kur jis randasi, ką būtų kalbėjas jei būtų avarija, išjuoktų visi aplinkui, komandai moralinė žala,nejaugi tas hondos protegavimas suteikia daug kvailos drąsos.
tech
IP: cd77d1d | 03/03 10:05 Atsakyti
Takeshi pilyje net kai nekovoji del tasku, yra garbes reikalas 😀
sambobmhs
IP: 955e420 | 03/03 10:13 Atsakyti
Aivaras1
03/03 10:08

jei niekam nerupi 13 pozicija tai kokio b.. sukavai team radio kaip yu... skaityti daugiau

Ar tu suvoki kad čia buvo komandos sprendimas, jis važiavo su raudonom padangom, komanda nusprendė sukeisti vietomis, tai kaip ir turėtų paklusti pilotas ( ai), prie ko čia kiaulės akiniai?
tech
IP: cd77d1d | 03/03 10:29 Atsakyti
Aivaras1
03/03 10:13

h.marko - sezono viduryje turesime pasirinkti. ricardo? jis tures irod... skaityti daugiau

tai jo, as suprantu, bet ten gi komandos nurodymai buvo. pats nesugalvojo :) butu liepe praleist butu atgal praleides pabaigo,j jei jau japonui tiek ten tos garbes kainavo, kad draskytis kaip kaime zvyrkeliu su golf III :D
tech
IP: cd77d1d | 03/03 10:56 Atsakyti
Aivaras1
03/03 10:39

butent. todel tarpusavio statistika ji yra svarbi. nors ir popieriuje.... skaityti daugiau

Sakai Rbr svarsto Sainz? Nu netikiu per niekur. Ne veltui buvo i Renuske atiduotas. Per greitas ir per dideliu charakteriu. Sainzas savo pozicija atstovi ir netikiu kad jiems jis kandidatas. Sainzas manau ir pats pasiulymu turi kitokiu nei padavinet sovinius komandos draugui :)
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/03 10:08 Atsakyti
jei niekam nerupi 13 pozicija tai kokio b.. sukavai team radio kaip yuki taves nepraleidzia? jei padangos geresnes, kokio b... net lenkimo atstumu nepriartejai? (yuki buvo priartejes), ir paskutinis - nekovoji su yuki del red bull sedynes? gerai kiaules akinius uzsidejes
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/03 10:15 Atsakyti
sambobmhs
03/03 10:13

Ar tu suvoki kad čia buvo komandos sprendimas, jis važiavo su raudon... skaityti daugiau

kiaules akiniai tame, kad ta 13 vieta apie kuria ric kalba yra paskutinis dalykas, kuris cia svarbus. as suprantu, kad komanda susifeilino (negrazinus pozicijos), bet apsimesti durnium kad jie nekonkuruoja su yuki h2h tai yra...
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794