D. Ricciardo: Australijoje pakaks iškovoti taškų (7)

D. Ricciardo: Australijoje pakaks iškovoti taškų
logo 2014 Kovo 12 d. 22:00, Getty Images
Danielio Ricciardo teigimu, „Red Bull“ liks patenkinta, jei pirmose naujojo F-1 sezono lenktynėse Australijoje komandai pavyks iškovoti bent kelis taškus.
Po daugybės nesklandumų žiemą vykusių bandymų metu britų ekipa ir jos pilotai puikiai supranta, kad artėjantį savaitgalį jų laukia itin sunkios varžybos.
„Atsižvelgus į tai, kaip mums susiklostė žiema, nemanau, kad verksime, jei pirmose lenktynėse iškovosime kelis taškus“, – sakė „Red Bull“ ekipos pilotas D. Ricciardo.
„Jei treniruotėse ir kvalifikacijoje pateksime į pirmąjį penketuką, o lenktynėse liksime tik dešimti, tada gal ir būsime šiek tiek nusivylę. Tačiau įvertinus dabartinę mūsų situaciją, galėsime pasidžiaugti bent šiek tiek papildę taškų kraitį.“
Australas pridūrė, jog per pastarąją savaitę „Red Bull“ padarė pažangą spręsdama savo problemas, tad komanda pirmose lenktynėse gali atrodyti geriau nei bandymuose.
„Tikiuosi, jog mums pavyks nustebinti kai kuriuos žmones. Žinau, kad komanda žiemos metu dirbo labai sunkiai. Nuo bandymų Bahreine jie daug ką nuveikė bazėje. Neabejoju, jog padarėme pažangą, tačiau galėsime ją įvertinti tik penktadienį.“
„Su laiku tapsime vis stipresni ir stipresni. Kiekvienas nuvažiuotas ratas mums bus svarbus. Sužinosime vis daugiau ir taip labiau priartėsime prie varžovų. Tikiuosi, kad tai nutiks kaip įmanoma greičiau“, – pridūrė 24-erių sportininkas.


Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
1GN45
| 03/13 15:22 Atsakyti
RedBuliai tegu pamasto apie finiso pasiekima, o tik tada apie taskus :)
Ferrrrrma
| 03/13 14:21 Atsakyti
man rodos teks tau verkt, kai redbuliai susitvarkys bedas :)) o da ziek ir kimis tavo dievuka pratrauks biskuteli:)
redbullFUI
| 03/13 11:43 Atsakyti
evbi>>> bet marussia ir caterham problemu neturejo tiek su jegaine kiek RBR buvo susidure ir siaip caterham bei marussia ekipos sugebejo iveikt daugiau ratu nei ta pati RBR :)
evbi
| 03/13 11:29 Atsakyti
redbullXUI> tai ka nebuvo už Marussia ir Caterhamą lėtesni. Suspanavęs būsi... :)
redbullFUI
| 03/13 10:54 Atsakyti
vargu ar RBR ir ta viena taska pajegs iskovot kai zinant kad treniruotese ziemos buvo letesni ir uz caterham bei uz marussia ekipas duok jum dieve kad finisa pasiektumete ka labai abejoju jog jums pavyks ir tai padaryt
ShakaZulu
| 03/13 07:48 Atsakyti
Songoku Lee
| 03/12 22:53 Atsakyti
Tikrai no offense, bet taip keistai jis atrodo, kai bet kuriam interviu ar filmuke kaip suparalyžuotas išsišiepęs, normalūs žmonės kelias sekundes taip nenatūraliai gali iškreipti veido raumenis, o šitas treniruotas gerai :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas