D. Ricciardo: jauni pilotai labai greitai mokosi

D. Ricciardo: jauni pilotai labai greitai mokosi
logo Sausio 10 d. 10:25, Renault Sport

Pernai Danielis Ricciardo „Formulėje-1|“ jau leido dešimtąjį sezoną, jei skaičiuosime ir jo debiutinius metus, kai jis 2011 m. stojo į startą Silverstoune prie HRT bolido vairo. Praėjusią vasarą Danieliui sukako 31-eri, kai tuo tarpu buvęs jo komandos partneris „Renault“ – Estabanas Oconas yra septyneriais metais jaunesinis.

Pasak Ricciardo, bendradarbiavimas su Oconu leido jam geriau suprasti, kokios nuotaikos vyrauja tarp jaunųjų pilotų.

„Man visuomet patikdavo dirbi su nauju partneriu. Ne paslaptis, jog jis yra svarbiausias tavo varžovas, - pasakojo australų lenktynininkas. - Bet kuris komandos draugas yra bÅ«tent tas vaikinas, kurį tu nori pirmiausiai aplenkti. Estebanas – jaunas, trokštantis sėkmės sportininkas, kuris dar tik semiasi patirties. Kažkuria prasme jį bÅ«tų galima sulyginti su Maxu Verstappenu. Darbas su Oconu leido man kai ko pasimokyti ir suprasti jaunosios kartos nuotaikas.

Dažniausiai aš aplenkdavau Estebaną, bet varžymasis su juo man patiko. Mano galva, jaunieji lenktynininkai visko labai greitai mokosi. Jei aš, dirbdamas trasoje, pilnu greičiu įveikiu greitą posÅ«kį, tai jau kitoje sesijoje, o kartais net ir kitame rate jie bÅ«na pasirengę paskui mane tai pakartoti ir man tai patinka. Man patinka, kai jie neduoda „užmigti“, tai verčia dirbti su savimi ir tapti dar geresniu“.

Šiais metais „McLaren“ komandos sudėtyje Ricciardo vėl turės galimybę pajausti, ką sugeba jaunosios kartos „Formulės-1“ pilotai, nes naujuoju jo ekipos partneriu tampa Lando Norrisas, kuris už Danielį yra jaunesnis daugiau nei dešimčia metų ir jau gali pasigirti tuo, kad buvo užlipęs ant podiumo.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas