D. Ricciardo: jei pasieksime tikslą, galbūt bus ir podiumų (1)

D. Ricciardo: jei pasieksime tikslą, galbūt bus ir podiumų
logo Vasario 09 d. 12:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Visa Cash App RB“ ekipa neslepia tikslų artėjančiame sezone iš lentelės dugno kilti į jos vidurį. Apie tai, po naujojo bolido pristatymo, prakalbo prie komandos praėjusią vasarą prisijungęs Danielis Ricciardo.

„Reikia siekti aukštų tikslų. Tačiau šiame sporte aš labai ilgai, todėl visada stengiuosi išlikti realistu, kad vėliau nereikėtų nusivilti. Mūsų tikslas turėtų būti – pirmasis penketukas. Jeigu mes pateksime tarp penkių geriausių komandų, tuomet realu, kad atsiras ir podiumų.

Žinoma, kad norime laimėti, tačiau žinote... Manau, kad praėjusiais metais žengėme keletą žingsnį į priekį, o šiemet žengsime dar keletą.

Aš manau, kad reikia siekti geriausiųjų penketuko. Ar mes galime tą padaryti pirmoje sezono pusėje? Aš tikiuosi, kad taip.

Kalbant apie pokyčius, į komandą atėjo daug naujų partnerių. Komanda į save visuomet žiūrėjo rimtai, tačiau jaučiu, kad dabar tikrai sparčiai judame į priekį. Dabar nesame tiesiog papildoma „Red Bull“ platforma. Jaučiu, kad dabar būsime pajėgus kovoti viduryje.

Man patinka pokyčiai, kurie įvyko. Jaučiu visai kitokį nusiteikimą. Esame taške, kai galime bandyti kažką įrodyti, o tai yra tikrai šaunu.

Asmeniškai aš jaučiuosi gerai. Man nereikėjo tokių atostogų kaip kitiems, kadangi mano sezonas buvo trumpesnis. Buvo malonu sugrįžti namo, bet nebuvo taip, kad norėjosi labai smarkiai pasileisti plaukus.

Manau, kad esame labai gerai pasirengę. Žinoma, visus atsakymus sudėlios tokie etapai kaip Bahreinas. Tačiau bendrai mes puikiai padirbėjome. Man asmeniškai tikrai nebus to momento, tarytum į automobilį sėdu po kelių mėnesių pertraukos. Tad tikrai yra priežasčių būti optimistams“, -dėstė D. Ricciardo.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lauris
IP: 476d131 | 02/09 22:04 Atsakyti
Jeigu McLaren žengė žingsnį į priekį praeitą sezoną, o jie kelis, tai turėtų būt priekį su sekundę greitesniu bolidu 😀 ir Bahreinas tikrai nesudelios jokių atsakymų, po Australijos nebent jau kažkas susidėlios.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0