D. Ricciardo kol kas nenori atsisakyti nepasiteisinusių atnaujinimų

D. Ricciardo kol kas nenori atsisakyti nepasiteisinusių atnaujinimų
logo Birželio 25 d. 10:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Visa Cash App RB“ Barselonoje pristatė didelį atnaujinimų paketą. Visgi, pastarasis kol kas nedavė jokios naudos, o komandos rezultatas, lyginant su praėjusiais etapais, net pablogėjo. Komentuodamas situaciją ekipos pilotas Danielis Ricciardo pasiūlė nepanikuoti anksčiau laiko. Tačiau australas neatmetė opcijos, jog gali tekti grįžti prie senosios komplektacijos.

„Pagunda grįžti prie senesnės automobilio versijos gali atsirasti tik po 72 valandų. Jeigu nebūsime tikri arba nesugebėsime rasti atsakymų, tuomet galbūt ir galėsime sakyti: „gerai, grįžkime atgal“, bet dabar aš dar nenoriu to imtis.

Mes čia nebuvome konkurencingi. Tai mums buvo tikrai keistas savaitgalis. Tiesa sakant, lenktynėse jaučiausi gerai, buvau patenkintas tuo, ką pavyko nuveikti su tuo, ką gavau. Tačiau penkiolikta vieta vienareikšmiškai nėra geras rezultatas. Mes tuo negalime džiaugtis.

Tiesiog su paketu kurį gavome šį savaitgalį, nuoširdžiai, negalėjome padaryti nieko geriau. Nenoriu sakyti, kad viskas yra gerai. Taip nėra, tačiau turime judėti į priekį. Turiu daug pastabų, kurias galiu pateikti komandai, o per artimiausias dienas mes viską išanalizuosime“, - sakė D. Ricciardo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061