D. Ricciardo: L. Lawsono laikas dar ateis (2)

D. Ricciardo: L. Lawsono laikas dar ateis
logo 2023 Spalio 24 d. 20:13, Ryan Dinham/Red Bull Content Pool nuotr.

„AlphaTauri“ lenktynininkas Danielis Ricciardo palaiko Liamą Lawsoną, patardamas jam ruoštis karjeros „Formulėje-1“ pratęsimui ir išreiškė užtikrintumą, kad naujazelandiečio metas F-1 dar ateis.

Lawsonas vairavo Ricciardo bolidą penkiose lenktynėse pradedant Olandijos GP, kai Danielis Zandvoorto trasoje patyrė rankos traumą – todėl australui teko gana ilgai atsistatinėti.

Liamas gana gerai tvarkėsi, uždirbo 2 taškus „AlphaTauri“ ekipai už 9 vietą SingapÅ«re, o „Red Bull“ vadovybė pažymi, kad 21 metų pilotas yra vienas iš pagrindinių kandidatų, o kol kas lieka atsarginiu „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ sportininku. Didelė tikimybė, kad tokia padėtis liks ir 2024 metais.

„Liamas puikiai susitvarkė, tai tikrai, - pasakė Ricciardo, sugrįžęs į rikiuotę praėjusį savaitgalį Ostine. - Jei kalbėsime apie tai, kad jis neturi kontrakto kitiems metams, tai yra ta situacija, kai reikia kalbėti apie jo jaunystę. Dabar jis yra pačioje pirmoje karjeros stadijoje, todėl jam reikia demonstruoti kantrybę ir tęsti sunkų darbą.

Jis padarė viską teisingai, sukurdamas sau galimybę ateičiai ir aš manau, kad jis turi toliau judėti ta pačia trajektorija ir tada jo laikas tikrai ateis“.

Ricciardo pritarė bendrai nuomonei apie Lawsono potencialą: verslo klube apie Liamą susiklostė nuomonė kaip apie perspektyvų lenktynininką, tačiau 2024 metams laisvų vietų komandose praktiškai nėra, išskyrus „Williams“, kur dar neaiškus Alexo Albono komandos partneris. Tačiau yra nemaža tikimybė, kad ši ekipa pratęs bendradarbiavimą su Loganu Sargeantu.

„Žinoma, kad mes, sportininkai, labai pasitikime savimi, bet visada atsiranda jausmas, kurį galima apibÅ«dinti taip: „Kodėl aš iki šiol neturiu kontrakto?- tęsė Danielis. - Karjera gali trukti labai ilgai, o Laimas yra labai jaunas, jam dar tik 21-eri. Esu įsitikinęs, kad jis darys tai, ką daro ir aš neabejoju, kad jis suras bÅ«dą kaip patekti į „Formulę-1“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Birdas
IP: 81a8cf2 | 10/26 16:06 Atsakyti
Deje, bet Riccardo laikas jau praėjo...
Lauris
IP: 1dc69d7 | 10/24 20:55 Atsakyti
🍋
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237