D. Ricciardo nelaidoja vilčių sugrįžti į „Red Bull“ (6)

D. Ricciardo nelaidoja vilčių sugrįžti į „Red Bull“
logo Birželio 13 d. 20:45, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Praėjusį sezono viduryje „Visa Cash App RB“ (tuometinę „AlphaTauri“) papildęs Danielis Ricciardo tokiu būdu tikėjosi susigrąžinti vietą pagrindinėje „Red Bull“ ekipoje. Visgi, australas sunkiai pradėjo sezoną, o „Red Bull“ galiausiai dviem metams pratęsė kontraktą su Sergio Perezu.

Akivaizdu, jog tai užkirto kelią D. Ricciardo planams, nepaisant to, jis neketina stabdyti savo karjeros ir tikisi pratęsti sutartį su dukterine ekipa.

„Nemanau, kad Perezo kontraktas reiškia, kad man tai yra kažkas panašaus į „viskas“. Nemanau, kad tai reiškia, kad aš niekada nebegausiu šanso. Šį sezoną aš pasiekiau vieną nuostabų rezultatą Majamyje, tačiau likusi sezono dalis tikrai nebuvo tokia, kokia iš savęs tikėjausi.

Noriu, kad mano sezonas klostytųsi geriau nei dabar. Noriu pradėti pasinaudoti visomis savo galimybėmis. Tačiau tuo pačiu aš esu realistas. Noriu, kad bolidas progresuotų greičiau, tačiau žengiame teisingus žingsnius ir tikiu, kad mano sezonas dar gali apsiversti. Ir, žinoma, jeigu šioje komandoje būsiu kitais metais, tai taip pat padarys mane laimingu.

Tikrai skiriu dėmesį tam, kad išsaugočiau vietą. Mano galva jau yra kituose metuose. Majamis buvo geras, tačiau kol kas dar nepadariau tiek, kad galėčiau pasileisti plaukus. Tiesiog stengiuosi judėti į priekį. Mąstysena labai nepasikeitė, kaip sakiau turėjau vieną gerą pasirodymą ir kitus, kuriais nebuvau labai patenkintas.

Aš laikau save atsakingu už tai, kad nepadariau nieko įspūdingo. O kai akivaizdžiai nori kovoti dėl aukščiausios vietos, tuomet turi daryti gana nuostabius dalykus. Aš jų nedariau, todėl vietos dabar negausiu. Nesakau, kad jos negausiu niekada. Vis dar svajoju apie tai, kad „Red Bull“ baigsiu karjerą, bet akivaizdu, jog tai neįvyks trumpuoju laikotarpiu.

Taigi, jeigu kalbame apie mano mąstyseną, grįžimas į „Red Bull“ vis dar yra galutinis tikslas. Tačiau dabar aš esu čia ir turiu dėti pastangas čia. Turiu stengis surinkti kiek įmanoma daugiau taškų ir esu laimingas, kad galiu daryti tai būtent čia. Manau, kad komanda daro viską, kad man padėtų, todėl dabar viskas priklauso tik nuo manęs“, - kalbėjo D. Ricciardo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 81e968b | 06/13 21:07 Atsakyti
tampa kosmonautu po biski. tuo tarpu horneris ka tik pasisake, kad "ricardo turetu geriau dirbti, jei nori islikti alfa tauri"
Black_Death
IP: 20ad65d | 06/14 00:22 Atsakyti
Lauris
06/13 21:20

Kosmonautai tik rusijoj

tai kodėl tau leidžiama komentuoti į LT serverį?
Lauris
IP: 826de91 | 06/13 21:20 Atsakyti
Aivaras1
06/13 21:07

tampa kosmonautu po biski. tuo tarpu horneris ka tik pasisake, kad "ri... skaityti daugiau

Kosmonautai tik rusijoj
lolol
IP: ae918c1 | 06/14 08:54 Atsakyti
Nebent pensijoje ar jei 2025 tai tik grindis pašluoti :D
Mv1
IP: 6b5062a | 06/14 10:01 Atsakyti
Parašiau kad kiekviena savaite iš Danielio intervu renka clickus, tai ištryne komentara 🤣 vadinasi nemelavau XDD o šiaip nematau koks tikslas išvis jo klausinėt apie RBR vietą kiekvieną savaitę, jei Horneris jau sezono pradžioj pasakė kad reikės sunkiai dirbt del jos
Skeptikas
IP: c4d6e8c | 06/14 16:40 Atsakyti
Juodas jumoras:
Išsipildys svajonė....kai išėjus Adrianui, važiuoklė suprastės o, atėjus Fordui, motoras bus niekam tikęs...
Ir kai niekas už RB nenorės važiuoti, galėsi grįžti...
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061