D. Ricciardo nesigaili išėjęs iš „Red Bull” (7)

D. Ricciardo nesigaili išėjęs iš „Red Bull”
logo 2019 Spalio 20 d. 11:12, Renault Sport

Geriausiu Danielio Ricciardo rezultatu šiame sezone lieka ketvirtoji vieta Monzoje, kai tuo tarpu buvęs jo komandos partneris „Red Bull“ ekipoje Maxas Verstappenas reguliariai užlipa ant podiumo ir jau yra laimėjęs dvejas lenktynes. Tačiau Danielis teigia, kad jis nesigaili pakeitęs komandą.

Danielis Ricciardo: „Aš nesigailiu pakeitęs komandą. Aš bandžiau įsivaizduoti, kokių rezultatų būčiau galėjęs pasiekti šiais metais, jei lenktyniaučiau „Red Bull“ ir aš nepajutau, kad galėčiau pasiekti ko nors kitko lyginant su praėjusiais metais. Nejaučiu, kad pasiekčiau kur kas daugiau. Taip, Maxas laimėjo kelias lenktynes, bet komanda nepasitempė lyginant su tais laikais, kai aš pas juos lenktyniavau.

Gali būti, kad aš būčiau keletą kartų užlipęs ant podiumo, bet aš ir anksčiau laimėdavau vietas ant podiumo, bet tai visiškai ne tai, ko aš galų gale siekiu „Formulėje-1“. Žinodamas, į kokius rezultatus gali pretenduoti „Red Bull“ šiuo metu, nemanau, jog tai mane tenkintų. Taip, praėjusiais metais aš buvau kur kas aukščiau asmeninėje įskaitoje, bet jaučiausi labiau nusivylęs nei dabar.

Šiais metais aš supratau, kad mes esame nepajėgūs laimėti pasaulio čempionato. Žinoma, ketvirta vieta yra geriau už penktą, o penkta geriau nei šešta... Kol kas mes judame į priekį, norėdami pasiekti didesnės pažangos 2020 metais ir kovoti dėl podiumų, o tai mane tenkina.

Manau, kad po vasaros pertraukos mes pasiekėme maksimumo iš mašinos. Mes stabiliai pasirodome įvairaus tipo trasose, bet Singapūre aš gavau baudą, o Rusijoje įvyko incidentas pirmame rate, todėl mums ne viskas susiklostė sklandžiai. Mes praleidome keletą nesėkmingų varžybų, bet iš to padarėme išvadas. Kai kurios lenktynės buvo skausmingos, bet mes darome pažangą ir to pakanka, norint išlikti optimistais.

Aš puikiai suprantu „Renault“ komandos problemas ir nelaukiu, kad rytoj mes jas išspręsime. Kitais metais aš labiau spausiu komandą, kadangi iš jos žadu tikėtis kur kas daugiau“.


Komentarai (7)
maxpower
| 10/21 16:06 Atsakyti
Life
10/21 15:56

Paskutiniame sezone gavo, ir gana stipriai, todėl ir pabėgo. :)

Paziurek kaip technika Rikio nelaike
Life
| 10/21 15:56 Atsakyti
maxpower
10/21 14:15

O taip i vienus vartus gavo :)
Oh wait gi Maxas 2 is 3 sezonu gavo malku. Jei ne technika gal ir visus 3 sezonus butu gaves malku.

Paskutiniame sezone gavo, ir gana stipriai, todėl ir pabėgo. :)
maxpower
| 10/21 14:15 Atsakyti
Life
10/21 09:32

Nesigaili, nes gauti nuo Maxo nebesinorėjo. :)

O taip i vienus vartus gavo :)
Oh wait gi Maxas 2 is 3 sezonu gavo malku. Jei ne technika gal ir visus 3 sezonus butu gaves malku.
Life
| 10/21 09:32 Atsakyti
Nesigaili, nes gauti nuo Maxo nebesinorėjo. :)
Klepsidra
| 10/20 19:18 Atsakyti
nu taip - tiek Ferrari kazka pasieke be to piloto, tiek RB dauzo visus be Ricciardo
RBR
| 10/20 19:12 Atsakyti
Kiek galima apie ta pati? Man atrodo jis visus tuos du metus ir kartos, kad nesigaili isejes is RedBull:) jau pradeda priminti kita pilota, kuris vis kartodavo kaip nesigaili isejes is Ferrari
sambobmhs logo rėmėjas
| 10/20 17:20 Atsakyti
Palaukim dar 12 pslp. romano pabaigos po kurios gali būti šioks toks nuopuolis, nes jeigu nelegalūs dalykai padėjo šiek tiek pasitempti, tai kažin kaip čia bus toliau
×

TOP naujienos