D. Ricciardo persikels į „Caterham“?

D. Ricciardo persikels į „Caterham“?
logo 2011 Lapkričio 30 d. 09:13, HRT
Šiemet HRT lenktyniavęs Danielis Ricciardo kitais metais gali vairuoti „Caterham“ (buvusios „Lotus“) komandos bolidą, kalbama „Formulės-1“ užkulisiuose.
Teigiama, kad jaunasis „Red Bull“ remiamas australas ekipoje galbūt pakeis Jarno Trulli, nors šis ir turi sutartį kitų metų sezonui – neaišku, ar joje garantuota nuolatinio lenktynininko vieta.
Be to, kalbama, kad „Caterham“ gali palikti dvejus metus joje praleidęs Heikki Kovalainenas – suomis, pasitaikius progai, gali išeiti į geresnę komandą, pavyzdžiui, „Lotus“ (buvusią „Renault“).
„Red Bull“, panašu, ieško vietos ir kitai savo jaunajai žvaigždei – Jeanui–Ericui Vergne. Gali būti, kad prancūzas jau kitais metais atsidurs „Toro Rosso“ komandoje, o šiai dabar atstovaujantis Jaime Alguersuari pereis į HRT, kuriai yra patrauklus kaip ispanas.
Keturi „Red Bull“ priklausantys jauni lenktynininkai – J. Alguersuari, Sebastienas Buemi („Toro Rosso“), D. Ricciardo, J.–E. Vergne – yra laikomi pagrindiniais pretendentais pakeisti „Red Bull“ pilotą Marką Webberį, jei šis nuspręs palikti „Formulę-1“ po 2012 m. sezono.
2012 m. „Formulės-1“ komandos ir pilotai
2012 m. „Formulės-1“ čempionato tvarkaraštis


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794