D. Ricciardo: pojūčiai tokie, tarsi būčiau Budapešte

D. Ricciardo: pojūčiai tokie, tarsi būčiau Budapešte
logo 2023 Spalio 22 d. 14:40, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Danielis Ricciardo šį savaitgalį sugrįžo prie „AlphaTauri“ bolido vairo ir šeštadienio sprintas Ostine buvo pirmosios jo lenktynės po beveik dviejų mėnesių pertraukos, kuri buvo susijusi su Danielio rankos trauma.

Australas per JAV GP sprintą finišavo 12-tas ir savo įspūdžius sulygino su Vengrijos GP savaitgaliu, kai jis pirmą kartą užėmė Nycko dre Vrieso vietą. Tada, liepos pabaigoje Ricciardo spėjo nuvažiuoti du etapus – Hungaroringe ir Spa. O ranką jis susilaužė per treniruotę Zandvoorte rugpjūčio pabaigoje ir gana ilgam iškrito iš rikiuotės.

Etapas Ostine Danieliui prasidėjo ne per geriausiai, penktadienį jis parodė tik 15-tą laiką kvalifikacijoje, o šeštadienį jo reikalai klostėsi kiek geriau. Sprinto kvalifikacijoje Ricciardo buvo 11-tas, beje, iki pirmo dešimtuko jam tetrūko 0,031 sek., o sprinte jis finišavo 12-tas.

„Ranka funkcionuoja normaliai, - konstatavo australas po finišo.- Mane kur kas labiau jaudina sportinė forma, kuri dabar yra tikrinimo stadijoje. Prieš pertrauką aš nuvažiavau tik dvejas lenktynes, o po to ilgą laiką nelenktyniavau, todėl dabar mano pojūčiai yra tokie, tarsi dalyvaučiau debiutiniame etape Budapešte.

Be abejo, kad man teks paprakaituoti kur kas daugiau nei kitiems pilotams, tačiau jei atvirai, viskas klostosi geriau nei aš tikėjausi, todėl prieš sekmadienio lenktynes nieko nesibaiminu.

Po sprinto galima kalbėti tiek apie pliusus, tiek ir apie minusus. Pliusas toks, kad man čia buvo linksma. Sugrįžimas į starto lauką suteikė didelį malonumą. Tikėtina, kad lenktynių savaitgalių dienas aš labiausiai myliu, kai lėtai užsidega, o vėliau užgesta starto šviesoforo šviesos. Tuo momentu gauni adrenalino pliūpsnį ir tokį jausmą gyvenime mažai kada gali patirti. Žodžiu, visa tai yra puiku.

Be to, nors man ir nesinori apie tai kalbėti, kad aš turiu pakankamai daug patirties, tačiau taip išėjo, kad šiais metais aš visai nesu patyręs lenktynininkas – dabar dar jaučiu, kad nesu pačios geriausios sportinės formos.

Pavyzdžiui, pirmo rato 1 posūkyje aš iš anksto turėjau numatyti, kad vidinėje trajektorijoje gali nelikti laisvos vietos, tačiau aš joje likau, nors keli bolidai rinkosi išorinę trajektoriją.

Taigi, per sprintą trasoje buvo keli momentai, kuriuose aš ne per geriausiai orientavausi, kas dedasi trasoje, nors sprinto pabaigoje pajaučiau, kad gerai renkuosi trajektorijas ir progresuoju. Žodžiui, ruošiantis GP etapui man dar yra ties kuo dirbti“.

Bet kokiu atveju Ricciardo pripažino, kad priėmė teisingą sprendimą praleisdamas etapą Katare, nors neatmeta, kad jo sugrįžimas galėjo būti ankstesnis: „Gavęs papildomo laiko, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi, nes labiausiai pergyvenau, kad sugrįžęs ieškočiau pasiteisinimų, o tai būtų blogai tiek komandai, tiek ir man. Niekas šiuo atveju nepralaimėjo, todėl manau, kad pasirinkimas buvo teisingas“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0