D. Ricciardo pyktis per radiją: galėčiau aiškinti ir aiškinti kokios su**ktos yra taisyklės

D. Ricciardo pyktis per radiją: galėčiau aiškinti ir aiškinti kokios su**ktos yra taisyklės
logo 2023 Lapkričio 05 d. 21:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Danielis Ricciardo po lenktynių Brazilijoje nestokojo emocijų.

Australo lenktynės visiškai sugadino nekaltas epizodas pirmame rate. Po kontakto tarp „Williams“ ir „Haas“ lenktynininkų į patyrusio „AlphaTauri“ lenktynininko bolidą atskriejo ratas.

Dėl to „AlphaTauri“ mechanikai turėjo imtis darbo, o atsinaujinus lenktynėms Danielis Ricciardo bei „McLaren“ lenktynininkas Oscaras Piastris, kurio bolidas taip pat nukentėjo, privalėjo ratu vėliau „pasijungti į veiksmą“.

Žinojęs tai, kad greitis savaitgalio metu buvo geras, veterenas iš Australijos nesulaikė emocijų po finišo.

Per radiją savo komandai australas sakė: „Gerai, galėčiau aiškinti ir aiškinti kokios su**ktos yra šitos taisyklės, tačiau mes visi tai žinome. Atsiprašau Jūsų, buvo atliktas geras darbas taisant mašiną.

Greitis buvo geras.. manau, kad mes turėjome šansų, todėl yra suknistai apmaudu. Labai, tikrai, labai. Mes visi dalijames šiuo apmaudu. Tikrai galėjome iškovoti šiandien taškų dėl gero greičio. 

Ačiū dar kartą. Mes sugrįšime. Labai vertinu jūsų pastangas. Buvo ir komandinio darbo, Jūs labai prisidėjote prie mašinos“, – kalbėjo D. Ricciardo.

Žinoma, komanda ramino savo lenktynininką, kuris antrose lenktynėse paeiliui pretendavo į taškus. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218