D. Ricciardo savo komandos potencialą vertina atsargiai (1)

D. Ricciardo savo komandos potencialą vertina atsargiai
logo Vasario 22 d. 10:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Visa Cash App RB“ sportininkas Danielis Ricciardo pirmąją ikisezoninių badymų Bahreine dieną užfiksavo ketvirtą rezultatą. Tiesa, pats australas bolido potencialą kol kas yra linkęs vertinti atsargiai.

„Manau, kad sezono pradžioje turime bÅ«ti atsargÅ«s su vertinimais. Manau, kad sezono eigoje sieksime bÅ«ti kiek įmanoma arčiau lyderių, tačiau sezono pradžios tikslas yra bÅ«ti maždaug per vidurį.

Žinau, kad yra žmonių, kurie iš mÅ«sų šiame sezone tikisi gana daug. Tačiau aš noriu bÅ«ti atsargus. Tikrai turime padorų automobilį, tačiau tuo pačiu dar turime ir ką nuveikti. Bendrai galiu pasakyti, kad smagu vėl vairuoti F-1 bolidą, dėl to miegoti eisiu laimingas.

Mes išvažiavome truputį vėliau, todėl neturėjome pakankamai laiko apsitarti dėl tam tikrų nustatymų pakeitimų. Tačiau jau dabar galiu pasakyti, kad mÅ«sų bolidas patobulėjo aerodinamikos srityje. Visgi, čia vis tiek dar turime dirbti, kadangi lyderiaujančios komandos šiuo metu čia turi pranašumą“, - kalbėjo D. Ricciardo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kofas
IP: f8f95a9 | 02/22 12:57 Atsakyti
Dabartiniame jo gyvenimo etape pačio Ricciardo potencialą reiketu irgi vertinti labai atsargiai. Tsunoda šiemet įvertins.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983