D. Ricciardo: tiesiojoje man trūko greičio (3)

D. Ricciardo: tiesiojoje man trūko greičio
logo 2016 Liepos 03 d. 19:34, Red Bull/Getty Images
Austrijos GP etape „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo finišavo 5 vietoje, o po lenktynių pripažino, kad dėl neaiškių priežasčių mašinai trūko greičio ir jis negalėjo važiuoti taip greitai, kaip tai darė jo kolega Maxas Verstappenas, Spielberge užėmęs 2 vietą.
D. Ricciardo: „Lenktynės buvo labai nelygios, įvykių buvo labai daug, o startas man buvo neblogas. Tačiau vėliau mes pradėjome greitai ristis žemyn – man atrodo, kad išvažiuojant iš 6 posūkio, mane aplenkė net trys varžovai. Po to aš pranešiau komandai per radiją, kad tiesiojoje man itin trūksta greičio ir buvo neaišku, kas vyksta. Toks jausmas, tarsi blogai dirbo visa ERS sistema ir man nepavykdavo apginti pozicijos tiesiojoje.
Tai labai liūdino ir jau po trijų ratų buvo prarasta galimybė geram rezultatui. Po to man pavyko palaipsniui įeiti į ritmą, bet aš buvai nepakankamai greitas. Po restarto aš važiavau paskui M. Verstappeną, bet išsilaikyti šioje pozicijoje man nepavyko. Kiekvieną kartą Maxas galėjo pagreitėti, o man to nepavykdavo padaryti...“
[gallery id=1199 rand=rand]

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
GF1
| 07/05 12:20 Atsakyti
Danielio problema startas. Visa kitą super.
O vaikis per daug įkyriai stumiamas.
db
| 07/04 00:48 Atsakyti
nebijok, ne dėl talento stokos pasikrauna
Olegas Taspats
| 07/03 23:36 Atsakyti
TOKs asas bet nuo vaikio ir vel pasikrove
×

TOP naujienos