D. Ricciardo: tikiuosi, linksma nuotaika man padės

D. Ricciardo: tikiuosi, linksma nuotaika man padės
logo Gegužės 23 d. 11:32, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Tarp aštuonių pergalių, kurias Danielis Ricciardo yra iškovojęs „Formulėje-1“, yra ir pergalė Monake, kurią australas laiko ypatingu pasiekimu – todėl, kad lenktynes 2018 metais jis laimėjo prie ypatingų aplinkybių.

Danielio „Red Bull RB14“ mašinoje 28 rate pradėjo streikuoti jėgos agregatas, kuris prarado 25 proc. galingumo sugedus motorui-generatoriui MGU-K, o iš aštuonių pavarų dėžės bėgių veikė tik šeši, tačiau tądien australas sugebėjo pirmas kirsti finišo liniją.

Suprantama, kad dabar, kai Danielis lenktyniauja „Visa RB“ komandoje, kalbų apie tokius žygdarbius nėra, tačiau Faenzos komanda šiuo metu yra gana geros sportinės formos, jų mašina leidžia nuolat kovoti dėl taškų – bent jau Yuki Tsunoda gavo taškų ketveriose paskutinėse lenktynėse iš penkių etapų.

„Dabar aš pradedu savaitgalius be jokių ypatingų lÅ«kesčių ir esu pasirengęs bet kokiems iššÅ«kiams – kartu man įdomu, ar komanda sugebės gerai tvarkytis su reikalais, - komentavo D. Ricciardo, besiruošdamas artėjančiam GP. - Pernai Monake aš nevažiavau, tada buvau žiÅ«rovo vaidmenyje – gėriau, pramogavai ir pan. Beje, aš juokauju.

Bet aš jau juntu sugrįžimą į kokpitą, nes Monakas yra ypatinga trasa. Pernai, kai žiÅ«rėjau lenktynes iš šalies, aš nežinojau, ar galėsiu vėl važiuoti šioje trasoje, todėl dabar esu nusiteikęs linksmai ir manau, kad tai leis man įveikti ratus su geru rezultatu.

„Visa RB“ komandos reikalai klostosi gana neblogai. Manau, kad mÅ«sų bolidas yra pakankamai geras, nors yra sričių, kurias reikia tobulinti, bet iš esmės visos techninės naujovės, kurias įdiegiame į VCARB 01, padeda didinti greitį, O tai leidžia daryti pažangą. Pavyzdžiui, mes manėme, kad „Aston Martin“ bus toli priekyje, bet atrodo, kad mes galime su jais kovoti lygiomis, o tai teikia vilčių“.

Po 7 etapų „Visa RB“ užima 6 vietą Konstruktorių taurėje, jų sąskaitoje – 20 taškų, iš kurių 15 uždirbo Y. Tsunoda, o Ricciardo – tik penkis. Beje, pernai ši komanda 20 taškų uždirbo per visą sezoną.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621