D, Ricciardo: tvirtai tikiu, kad galiu atgauti formą (19)

D, Ricciardo: tvirtai tikiu, kad galiu atgauti formą
logo Kovo 25 d. 10:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Vietą „Red Bull“ susigrąžinti siekiantis Danielis Ricciardo kol kas greičiausiai neįtikina šios komandos vadovų. Bent per pirmąsias trejas lenktynes jis pralaimėjo konkurencinę kovą Yuki Tsunodai.

BÅ«tent japonas Australijos GP iškovojo pirmuosius „Visa Cash App RB“ ekipos taškus šiame sezone, tuo tarpu D. Ricciardo savo namų lenktynėse liko nieko nepešÄ™s. Visgi, veteranas išlieka pozityvus ir tikina, jog kol kas vis dar žymisi vietas, kurias turėtų patobulinti komandos inžinieriai.

„Nusivylimą atidedu į šalį. GalbÅ«t su metais ateina ramybė. Sunku pasakyti.

Jau po kvalifikacijos žinojau, kad situacija yra tokia, kokia yra. Iš lenktynių tiesiog turėjau bandyti išpešti kiek įmanoma daugiau. Džiaugiuosi, kad buvo momentų, kai turėjau gana gerą tempą ir galėjau pademonstruoti, kad vis dar galiu turėti gerų atkarpų.

Kiekvienose lenktynėse yra dalykų, kuriuos aš pasižymiu. Tarkime, kad turiu specialų mygtuką ant savo vairo. Jį naudoju kaip savotišką nuorodą – paspaudęs mygtuką parodau inžinieriams, kad konkrečiame rate kažką pajutau.

Neišduosiu slaptos informacijos, tačiau tai yra dalykai, kurių nenori pamiršti perduoti inžinieriams. Per šias lenktynes pažymėjau keletą situacijų. Aš renku duomenis, kad galėtume patobulinti mÅ«sų bolidą. Akivaizdu, kad man bÅ«tų patikę užimti kitokias pozicijas, tačiau tuo pačiu tiesiog žinau, kad mÅ«sų akys turi kryptį į galutinį tikslą.

Tai tikrai nebuvo trys geriausios lenktynės. Toks sezono startas tikrai nėra tai, ko aš tikėjausi. Tačiau tuo pačiu tai nėra dalykas, dėl kurio reikėtų labai nusiminti. Reikia tiesiog išlikti tame pačiame kelyje ir, esu tikras, jog rezultatai ateis.

Aš tikrai tvirtai tikiu, jog galiu atgauti formą. Nėra jokios panikos. Aš užduodu daug klausimų tiek sau, tiek inžinieriams. Aiškinuosi kaip situaciją bÅ«tų galima pagerinti.

Būčiau norėjęs, kad sezonas prasidėtų geriau, tačiau viskas tęsiasi. Taip pat galiu pasakyti, kad automobilis, lyginant su praėjusiais metais, per daug nepasikeitė. Akivaizdu, kad jis šiek tiek atnaujintas, tačiau jo charakteristikos yra labai panašios. Taigi, manau, kad tai suteikia pasitikėjimo.

Nėra taip, kad kažką pakeitėme ir staiga šis automobilis tinka Yuki, o man ne. Tikrai nejaučiu nieko panašaus. Manau, kad rasime priežastis. Manau, kad viską išspręsime kitą lenktynių savaitgalį. O jei ne – ieškosime toliau. Galiausiai vis tiek rasime priežastis“, - kalbėjo D. Ricciardo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Sharingan
IP: fd881b6 | 03/25 10:09 Atsakyti
Esi tiesiog lėtesnis - va ir viskas.
tech
IP: acaf61f | 03/25 10:44 Atsakyti
Fenomenalus atvejis. ant kiek kritus forma nuo Mclaren. cia buvo nurasoma ant Mclaren bolido, bet net ir su situo, gaut malku nuo Tsunodos... ar cia Mclaren nesekmes ji prischologiskai sulauze ar kas buvo, bet tragiskas vaizdas. aisku sezonas ilgas, bet Marko neapsikentes gali Lawsona pasodint sezono eigoj.
Errnis
IP: 5e7e6b0 | 03/25 11:19 Atsakyti
Speju net Britney Spears netiki kad jis atgaus forma ....laikas uzleisti vieta jaunimui
vila
IP: cd6eaf7 | 03/25 11:44 Atsakyti
jau nebepamatysim šampano gurkšnojimo iš batelio....
laikas šalmą ant vinies kabinti...
ir imti mikrofoną į rankas... turėtų būti linksmi jo kementarai...
tech
IP: acaf61f | 03/25 13:23 Atsakyti
Klepsidra
03/25 13:03

nieks nesako, kad RB dabartinis jam tinka

kai kelintas is eiles bolidas netinka, jau reikai ieskot problemos savyje. Tsunoda nera didis talentas. nors as vis dar tikiu, kad Ric reablituosis,
Lauris
IP: c741086 | 03/25 18:57 Atsakyti
Šiaip konspiracijų teorijų šalininkai turėtų sakyti, kad RB specialiai kuria bolidą pagal Yuki, kad sudirbtų Ric
tech
IP: acaf61f | 03/25 19:52 Atsakyti
Aivaras1
03/25 19:45

labai teisingai isdestei. ragas jam. nes nu stebuklu nepadarys, jei ja... skaityti daugiau

tik dar spaudimas padides, ir kas labiau tiketina,kad perspaus ir pridarys klaidu. aisku, stebuklu kartais irgi buna, kai kas spaudimo salygomis pasitempia. bet pvz De Vries isvis sugriuvo
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621