D. Robsonas: sprinto likimą nuspręs sirgaliai

D. Robsonas: sprinto likimą nuspręs sirgaliai
logo 2021 Liepos 26 d. 10:15, Williams

Silverstoune „Formulė-1“ išbandė naują lenktynių savaitgalio formatą su kvalifikacija penktadienį ir sprinto lenktynėmis šeštadienį. Antrą kartą toks formatas bus išbandytas Monzoje, o trečią – viename iš išvažiuojamųjų etapų sezono pabaigoje. „Williams“ komandos vyriausiasis inžinierius Dave'as Robsonas mano, kad tokio formato naudojimą derėtų priimti tik ištyrinėjus sirgalių nuomonę.

Dave'as Robsonas: Man labai patiko penktadienio formatas. Šaunu, kad kvalifikacija vyko iš karto po pirmos treniruotės. Jei kalbėsime apie šeštadienio formatą, tai čia būtina sužinoti sirgalių nuomonę. Pauzė tarp antros treniruotės ir sprinto buvo siaubingai ilga, nors pats sprintas išėjo visai neblogas.

Buvo rizika, kad sprintas bus ne toks įdomus, koks jis buvo iš tikrųjų. Realiai mes pamatėme įdomias lenktynes, kurioje vienaip ar kitaip pasižymėjo visi lenktynininkai. Pirmoji patirtis buvo pozityvi, bet ar vertą ją naudoti ateityje, mes sužinosime, tik ištyrę sirgalių nuomonę tribūnose ir prie TV ekranų“.

Antrosios treniruotės rengimas po kvalifikacijos, kai galiojo „uždaro parko“ režimas, iš pradžių atrodė ginčytinas, tačiau D. Robsonas tikina, kad ši sesija buvo naudinga komandoms: „Man paliko įspūdį, kaip komandos dirbo šios sesijos eigoje. Buvo baiminasi, kad niekas nenorės rizikuoti, bet realiai visi nuvažiavo pakankamai ilgą distanciją. O ir sirgaliai tribūnose matė mašinas trasoje.

Mums pavyko surinkti didelį kiekį informacijos. Bolido eksploatacija kainuoja gana brangiai ir jei mes negautumėm nieko vertino iš antros treniruotės, tai visai nevažiuotumėm į trasą. Mums ši sesija buvo produktyvi. Nors pirmą ir antrą treniruotes skyrė daug laiko, mums tai nebuvo didelė problema“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983