„Daimler“ vadovas: „Formulė-1“ mums išlieka labai patraukli (2)

„Daimler“ vadovas: „Formulė-1“ mums išlieka labai patraukli
logo Balandžio 04 d. 12:46, Daimler AG

Mercedes“ komanda siekia susitarti dėl naujos sutarties ir nori likti „Formulėje-1“. Taip teigia „Daimler“ koncerno, kuriam priklauso „Mercedes“, vadovas Ola Kallenius.

Nuo 2014 m. nenugalima „Mercedes“, kaip ir kitos F-1 komandos, vis dar nėra pasirašiusios naujos „Konkordo“ sutarties. O senoji sutartis galioja iki šių metų galo.

O. Kalleniuso teigimu, „Mercedes“ norėtų likti čempionate.

„Kaip jūs žinote šiuo metu toliau vyksta derybos dėl naujos sutarties. Mums svarbu, kad susitarimas būtų pagrįstas tiek ekologiškai, tiek finansiškai. Bet kokiu atveju F-1 mums išlieka labai, labai patraukliu čempionatu“, - sakė „Daimler“ vadovas.


Komentarai (2)
Zilvinas Van
| 04/05 00:45
tribeca
| Balandžio 04 d. 19:34

Visokius tokius autogamintoju vadovu pasakymus greitai apvercia susirinke akcininkai.

Kartais apverčia, kartais ne. Jei tai būtų BMW arba VAG, tada taip, tiesiogiai ir netiesiogiai kontrolė priklauso atitinkamai Quandt ir Porsche šeimoms. Bet čia Daimler, kurio akcininkų yra daugiau kaip 5000, o du stambiausi iš jų disponuoja tik kiek mažiau negu 10 ir 7% balsų. Didžiausią įtaką tuo tarpu turi institucinių investuotojų grupė, kurioje lyderiauja pensijų fondai. Taip, pastaruosius penkerius metus jie nepatenkinti vertės dinamika, tačiau Daimler akcijų vertės tendencijos neišsiskirai iš kitų automobilių gamintojų, taigi pernelyg daug priežasčių kištis į valdymo sprendimus jie neturi. O ir nelabai valdo instrumentų, nes Daimler yra tipiškas naujųjų laikų superkoncernas, kuris veikia pats sau ir dėl savęs, o akcininkai savo nuomonę pareiškia pirkdami, laikydami arba parduodami akcijas.
tribeca
| 04/04 19:34
Visokius tokius autogamintoju vadovu pasakymus greitai apvercia susirinke akcininkai.
×

TOP naujienos