„Daimler“ vadovas: „Mercedes“ pasitraukimas būtų beprotystė

„Daimler“ vadovas: „Mercedes“ pasitraukimas būtų beprotystė
logo 2020 Spalio 23 d. 20:37, Daimler AG

„Daimler“ vadovas Ola Kalleniusas dar kartą pareiškė, kad koncernui priklausantis automobilių gamintojas „Mercedes“ neketina trauktis iš F-1. Anot švedo, gamintojo pasitraukimas iš sporto būtų „beprotystė“.

„Metų pradžioje apsvarstėme savo įsipareigojimus F-1. Kainos už lenktynių transliacijas auga. Susidomėjimas F-1 auga Azijoje, Europoje, Pietų Amerikoje, visur. Sirgalių tarpe sparčiai daugėja jaunų fanų ir tai vyksta dėka socialinių tinklų bei e-sporto. Ar mes turėtume viską mesti ir trauktis? Tai būtų beprotystė“, - sakė O. Kalleniusas, duodamas interviu „Manager Magazin“.

„Daimler“ yra patenkintas tuo, jog nuo kitų metų F-1 įsigalios biudžetų lubos. Koncernas tikisi, kad mažėjant išlaidoms ir didėjant rėmėjų skaičiui, „Mercedes“ komanda gali tapti pelninga.

Anot O. Kallenius, „Mercedes“ finansų skyriaus vadovas Haraldas Wilhelmas yra patenkintas situacija.

„Jis yra patenkintas tuo, jog prie mūsų prisijungia daugiau rėmėjų, o išlaidas ketiname sumažinti per pusę. Mūsų komanda bus nebe išlaidų centras, o pelninga kompanija. Panašiai kaip ir Miuncheno „Bayern“ komanda.“

„Mes ketiname toliau hibridizuoti automobilius. Taip pat kalbame apie sintetinių degalų naudojimą. F-1 taip pat ketina stipriai sumažinti C02 kiekį. Priešingu atveju šis čempionatas neturėtų ateities.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas