„Daimler“ vadovas: neketiname trauktis iš F-1 (1)

„Daimler“ vadovas: neketiname trauktis iš F-1
logo 2020 Spalio 14 d. 22:13, Daimler AG

„Daimler“ generalinis direktorius Ola Kaelleniusas trečiadienį vykusioje video konferencijoje pareiškė, kad koncernui priklausanti „Mercedes“ komanda liks „Formulėje-1“ ir artimiausioje ateityje nesitrauks.

Švedas pridūrė, kad be keliamų tikslų toliau kovoti dėl aukščiausių rezultatų, taip pat bus siekiama mažinti išlaidas bei automobilių sporto poveikį aplinkai.

„Mes turime tiek pat priežasčių trauktis iš „Formulės-1“, kiek Miuncheno „Bayern“ turi priežasčių trauktis iš futbolo“, - sakė O. Kaelleniusas, atsakinėdamas į žurnalistų klausimus video konferencijos metu.

Automobilių gamintojas be aukštų rezultatų sporte kelia įvairius tikslus - siekiama mažinti emisijų kiekį naudojant sintetinius degalus bei išlaidas, skirtas automobilių sportui.

„Per ateinančius trejus metus finansinis poveikis sumažės dvigubai. „Formulei-1“ esame paruošę agresyvesnį išlaidų mažinimo planą nei pačiai kompanijai.“

O. Kaelleniusas tuo pačiu pasidžiaugė, kad „Daimler“ artimiausiu metu turėtų įgyvendinti Europos Sąjungos iškeltus tikslus dėl anglies dioksido mažinimo.

„Mercedes-Benz“ elektrinių ir hibridinių automobilių pardavimai išaugo trečiame šių metų ketvirtyje. O. Kaelleniusas įsitikinęs, kad pardavimai iki metų pabaigos nesustos augti.


Komentarai (1)
Lexxus
IP: 909efe4 | 10/15 13:57 Atsakyti
Įdomu, jei būtų 3-4-ti, irgi taip kalbėtų?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas