Dakaras 2017. Dėl liūčių nebus 9 etapo (9)

Dakaras 2017. Dėl liūčių nebus 9 etapo
logo 2017 Sausio 11 d. 11:52, Google
Beveik tūkstantis kilometrų – tiek trečiadienį sukarti turėjo Dakaro ralio karavanas, kuriame toliau laikosi paskutinis lietuvis Antanas Juknevičius. Bet lenktynės nevyks: sunkiausiais navigacijos iššūkiais intrigavęs etapas atšauktas dėl liūčių sukeltų purvo nuošliaužų.


Dakaro ralio dalyviai antradienį paliko Boliviją ir persikėlė į Argentiną, bet nuo vandens pertekliaus niekur nepabėgo. Dėl nepravažiuojamų kelių lenktynininkai po septinto greičio ruožo negalėjo leistis suplanuotu maršrutu į Saltoje jų laukiantį bivaką. Įvertinę gamtines sąlygas, organizatoriai pranešė atšaukiantys visą devintą ralio etapą. Į Čilesitą ralio dalyviai važiuos nesivaržydami tarpusavyje, ir ketvirtadienį bandys grįžti prie numatyto grafiko. Skelbiama, kad visi ištekliai trečiadienį bus mesti į pagalbą stichinę nelaimę patyrusiam šiaurės Argentinos Volkano miesteliui, palaidotam po purvo nuošliaužomis.


Lenktynių trasą merkiančios liūtys Dakaro ralio rengėjams neišsprendžiamu galvosūkiu virto praėjusios savaitės pabaigoje. Šeštadienio etapas taip pat buvo atšauktas, dar trys – sutrumpinti.


Trečiadienio greičio ruožą turėjo sudaryti 406 km bekelės. Spėta, kad šturmanus iš peties padirbėti priversiantis etapas turės lemiamą įtaką galutiniams lenktynių rezultatams.


Primename, kad A. Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas („Toyota Hilux Overdrive“) antradienį septintame etape užėmė 21-ą vietą, o bendroje automobilių įskaitoje žengia 25-as.


Šaltinis: Delfi.lt

Komentarai (9)


Black_Death
| 2017 Sausio 12 d. 10:45
http://www.sportas.lt/gaires/dakaro-ralis-afrikoje neatsimenu kaip jis vadinosi anksčiau čia tikriausiai tas pats vykstantis šiais metais.
Black_Death
| 2017 Sausio 12 d. 10:44
anksčiau sapnai būdavo nedažnas reiškinys man, dabar iš vis jų ryte atsikėlęs nebeatmenu.
kalbėjau su dalyviu dalyvavusiu prieš 2 metus. Tat Malis turistai ne prie ko čia. didžiausias įvykis tada buvo, stovyklos teritorijoj, neatsimenu vairuotojas ar šturmanas kėlė bangas tai gavo į skūrą kitas tyliai buvo tai nieko atėmė mašiną, pavažiavo kol bakas išdžiūvo ir paliko, savininkai netyčia surado mašiną ir su baudom dar bandė važiuoti... Dėl to, kad afrikoj saugumo maža sutinku, bet kad prancūzai godūs tai prisimenu iš 2007 2008 metų norėjau tais metais važiuoti bet negana to kad važiuoji už savo pinigus, jie dar kainas užlaužia ant naftos ir negali savo turėti, už kiekvieną krepštelėjimą skaitliukas įjungtas ir tarsi jiems būtų maža dar yra nustatytas min suma kurią reikėjo mokėti, čia kaip senais laikais su mob.tel. moki abonentą + moki už naudojimasi. Nesvarbu jei naudosies tik 1 ar 2 kartus...
Klepsidra
| 2017 Sausio 12 d. 01:59
Black_Death> kazka sapnuoji. kad Dakaras komercinis - for sure, bet jis ir Afrikoje butu tapes tokiu pat komerciniu - ne kontinentas cia diktuoja ta mada issicashinti viska, ka imanoma. o del saugumo - matyt vienas, is tu, su kuriais kalbejai, mate, kaip uzsirove tie keturi Malyje nuzudyti prancuzu turistai, po kuriu buvo tiesiogiai ir Dakaro dalyviams grasinama, jau nekalbant apie tuos atvejus kai laukiniai Mauritanijoje ir pan lygio vietose apsaudydavo pravaziuojancius dalyvius.
Black_Death
| 2017 Sausio 11 d. 23:21
Skaitau komentarus ir galvoju, kaip gerai, kad darar'o ralis jau nebe pavojingoje afrikoje, kur visiems nesaugu, gerai kad organizatoriai rūpinasi dalyvių saugumu ir kišenių turiniu...palikdami tikrąjį darar'ą kaip nepopuliarų alternatyvų čempionatą.
Asmeniškai paklausus iš vieno Lietuvių ekipažo ar nebaisu juk tipo "dakar" persikėlė dėl saugumo..? Atsakymas buvo: nėra ten taip baisu kaip pasakoja, viskas ten normaliai..tik buvo keliatas greičio ruožų konfliktuojančiose ar anarchiškuose teritorija. ir kai ten pamatai šalia greičio ruožo nigerį su kažkokiu senu priešlėktuviniu...kelnėse voštuvo saugiklis sakė kaip jausdavo kad balansuoja ant ribos :D ir per visą ralį sakė iš visų dalyvių buvo tik vienas mini incidentas ir tai neaišku ar ne patys užšoko.
Sutrumtai ką norėjau pasakyti: geriau mokėkim daug prancūzų organizatoriams , kad jie turėtų ką ant savo stalo pasidėti prie vyno bonkės. >:[
button_f1
| 2017 Sausio 11 d. 23:02
tradicinis Dakaras praktiškai ir būdavo po arabų šalis.
Klepsidra
| 2017 Sausio 11 d. 22:20
8_Titulas> afrikoje yra buvo, kad po 2-3 is eiles atsaukdavo ar 4-5 in total. pusk burbula toliau
8_Titulas
| 2017 Sausio 11 d. 19:27
Daugiau cia išpustas burbulas. Dakar darosi i f1, kur daugiau moka, ten ir surengs varžybas. Tuoj pradės po Arabu šalis važiuoti.
deivec
| 2017 Sausio 11 d. 18:20
taigi bijo kad neishmesineto ko nors pakeliui...nereiketu net vaziuoti nei i vokietija nei i prancuzija tiems fanatams
8_Titulas
| 2017 Sausio 11 d. 16:11
Butu surengta Afrikoje, nieko panašaus nebūtu ivyke.

F-1.lt pulsas