Dakaras. A. Gelažninkas: esu pasiruošęs startuoti „vienišių“ klasėje (2)

Dakaras. A. Gelažninkas: esu pasiruošęs startuoti „vienišių“ klasėje
logo Lapkričio 19 d. 21:00, A.S.O./DPPI

Trečią kartą Dakaro ralyje startuosiantis motociklininkas Arūnas Gelažninkas nusprendė išbandyti jėgas vadinamoje „Original by Motul“ klasėje, dar geriau žinomoje Dakaro „vienišių“ pavadinimu. Šioje klasėje besivaržantys sportininkai turės verstis be techninio aptarnavimo pagalbos, kuriuo pasirūpina komandų mechanikai. Lenktynininkai taisyti į bivuaką iš greičio ruožo grįžusius motociklus turės patys, galėdami sulaukti tik kitų toje pačioje klasėje besivaržančių sportininkų pagalbos rankos.

„Šiais metais nusprendžau dalyvauti „vienišių“ klasėje ir tikrai tai bus didžiulis iššūkis, nes bus sunkiau fiziškai viską ištverti, atsižvelgiant į tai, kad poilsiui teks gerokai mažiau laiko,“ - pasakojo A. Gelažninkas. 

„Šioje klasėje bus leidžiama naudoti tik tris padangų komplektus, palyginant su praėjusiais metais - tokių komplektų sunaudojau devynis. Visada keliamas tikslas - finišuoti, o varžantis šioje klasėje tai padaryti yra gerokai sunkiau, todėl pirmą kartą startuodamas šioje klasėje ir ruošdamas save laukiančiam iššūkiui, keliu sau tikslą išsaugoti save, išsaugoti techniką ir pasiekti finišą,“ - pridūrė Dakarą užkariauti KTM motociklu pasiruošęs sportininkas. 

A. Gelažninkas pirmą kartą Dakaro ralyje debiutavo 2019 metais ir bendroje motociklininkų įskaitoje užėmė 24-ąją vietą. Praėjusiais metais pirmą kartą Saudo Arabijoje vykusiame ralyje, po to, kai 10 metų trasos buvo sudaromos Pietų Amerikos žemyne, sportininkas finišavo 30-oje bendrosios įskaitos vietoje. „Vienišių“ klasėje iki šiol yra startavęs tik vienas lietuvis - B. Bardauskas. 

2021-ųjų Dakaro ralis vyks Saudo Arabijoje sausio 3–15 dienomis.


Komentarai (2)
bratka
IP: 7dc0e27 | 11/20 07:33 Atsakyti
Bus sunkios varžybos, bet Arūnui linkiu sėkmės, geležinės ištvermės ir pasiekti finišą dešimtuke.
YZF
IP: 4c5d4e2 | 11/19 21:47 Atsakyti
Toje foto bicas su melyna maike padare Mike Wazowski debiuta
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas