Dakaras. „Audi“ pristatė elektra varomą visureigį

Dakaras. „Audi“ pristatė elektra varomą visureigį
logo 2021 Liepos 24 d. 10:27, Audi Communications Motorsport / Malte Christians

„Audi“ pademonstravo savo naująjį visureigį „RS Q e-tron“, kuriuo varžysis kitų metų Dakaro ralyje. Gamintojas tikisi tapti pirmuoju, kuriam pavyks triumfuoti minėtame ralyje su automobiliu, kurio ratus suks elektros varikliai.

Kiek anksčiau „Audi“ buvo paskelbusi, kad jos komandai ralyje atstovaus tokie žinomi sportininkai kaip Carlosas Sainzas, Stephane‘as Peterhanselis ir Mattiasas Ekstromas.

Gamintojas paskutinį kartą ralio varžybose dalyvavo praėjusiame amžiuje. Su „Quattro“ modeliu „Audi“ triumfavo WRC čempionate 1982 m. ir 1984 m.

Du MGU, pasiskolinti iš „Audi“ „Formulės-E“ bolido, galia aprūpins priekinę ir galinę visureigio ašis. Tuo tarpu trečiasis MGU, kaups energiją stabdymo metu ir ją panaudos baterijoms įkrauti.

Kadangi ilguose greičio ruožuose nebus galimybės įkrauti elektros variklių baterijas, tuo pasirūpins visureigyje sumontuotas „TSFI DTM“ motoras. Šiuo metu numatoma bendra elektrinio prototipo galia yra 500 kW (670 AG).

Naujasis „Audi“ visureigis jau buvo išbandytas šio mėnesio pradžioje. Oficialiose ralio varžybose komanda planuoja sudalyvauti metų pabaigoje.

Priešingai nei „Audi“, pagrindiniai jos varžovai „Toyota“, „Mini“ ir „Prodrive“ savo visureigiuose toliau naudos vidaus degimo variklius.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821