Dakaras. C. Sainzas: dėl pergalės Dakare kovos „Toyota“ ir „X-Raid“

Dakaras. C. Sainzas: dėl pergalės Dakare kovos „Toyota“ ir „X-Raid“
logo 2020 Gruodžio 27 d. 19:37, Kin Marcin/Red Bull Content Pool

Carlosas Sainzas mano, kad 2021 m. Dakaro ralyje dėl pergalės bendroje įskaitoje kovos „Toyota“ ir „X-Raid“ komandų sportininkai.

Iš varžybų pasitraukus „Peugeot“, pastaruosius kelis metus dėl pergalės bendroje įskaitoje kovojo tik dviejų komandų atstovai - „Toyota“ ir „X-Raid“. Pastarosioms iššūkį kitais metais mes „Bahrain Raid Xtreme“ komanda, kuriai atstovaus daugkartinis WRC čempionas Sebastienas Loebas ir Dakaro ralio nugalėtojas Nani Roma. Sportininkai lenktyniaus „Prodrive“ paruoštais BRX1 automobiliais.

Čempiono titulą ginsiantis C. Sainzas mano, kad 2021 m. Dakaro ralyje dėl pergalės vis dėlto kovos „Toyota“ ir jo atstovaujama „X-Raid“.

„Manau, kad pagrindinė kova vyks tarp sportininkų, važiuosiančių su „Toyota“ ir „Mini“ automobiliais. Pamatysime daug „Toyota“ visureigių ir tik du „Mini“ bagius. Matėme pastaruosius kelerius metus, jog privertėme „Toyota“ patobulėti. Kova su Nasseru bus tikrai sunki“, - kalbėjo C. Sainzas.

„Prodrive“ automobilius vairuos du labai geri sportininkai. Dėl to, jog vėl lenktyniaus Loebas, visi turės pasitempti. „Prodrive“ yra pajėgi sukurti pergalingą ir patikimą automobilį. Bet sunku nugalėti pirmuoju bandymu. Nesakau, kad tai neįmanoma. Bet nepriklausomai nuo to kiek atlieki bandymų, situacija varžybų metu būna kitokia.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas