Dakaras. C. Sainzas įvertino pirmąją maratono savaitę (2)

Dakaras. C. Sainzas įvertino pirmąją maratono savaitę
logo Sausio 08 d. 13:44, A.S.O./F.Gooden/DPPI

Šiandien Dakaro ralyje yra poilsio diena. Po pirmosios maratono savaitės Carlosas Sainzas vyresnysis, garsiajame ralyje šiais metais lenktyniaujantis už gamyklinę „Audi“ komandą, kol kas užima tik 25 vietą absoliučioje automobilių įskaitoje ir lyderiui pralaimi beveik 4 valandas.

Suprantama, kad tris kartus Dakare nugalėjęs ispanas nepatenkintas tokiu rezultatu ir daugiausiai dėl to kaltina technines problemas, kurių turi naujasis eksperimentinis „Audi“ bolidas „RS Q e-tron“ su elektriniu jėgos agregatu.

Po šeštojo vakar vykusio etapo, kai distancijoje nuo Sainzo mašinos nukrito ratas, Carlosas vyresnysis kalbėjo apie pirmąją ralio savaitę.

„Baigėsi dar vienas sunkus etapas. Jau po 40 km pastebėjau kažką neįprasto ir paaiškėjo, jog amortizatorius išleido alyvą. Norint jį pakeisti, man ilgai teko laukti Stephano Peterhanselio („Team Audi Sport komandos draugo), o po to aš ilgai važiavau dulkių debesyje ir aplenkti buvo neįmanoma...O po to aš praradau ratą, bet mes vis vien pasiekėme finišą.

Pirmoji savaitė mums buvo labai sunki, viskas prasidėjo nuo problemų jau pirmą dieną. Tai, kas tądien įvyko, laikau visiškai nepriimtinu. Jei ramiai analizuosime įvykius, tai reikia pripažinti, kad kelio knygoje buvo klaida, o lenktynių organizatoriai nesiėmė reikiamų priemonių ir neatšaukė to spec. ruožo. Manau, kad tai buvo labai rimtas apsiskaičiavimas, kurį dar bus būtina išanalizuoti, kad panašių klaidų nebūtų ateityje“.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
As
IP: 73c9339 | 01/09 12:12 Atsakyti
Nuo 1991 metų vėliau pagamintos visos audi byra . Taigi kokybės atžvilgiu užjaučiu šiu eksperimetinių automobilių vairuotojus. As esu nusivyles jų kokybe.
egis01
IP: b356cb1 | 01/08 19:03 Atsakyti
Na už tai ir gauną algą. net neabejoju, kad ne mažą. O kaip nauja mašina kad genda, byra nieko naujo. 2-3 metai ir laimės dakara su ja.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas