Dakaras. C. Sainzas trečią kartą laimėjo Dakaro ralį

logo 2020 Sausio 17 d. 11:10, A.S.O./DPPI/C. Lopez

Penktadienį finišavo Dakaro ralio maratonas.

Bendroje automobilių įskaitoje triumfavo ispanas Carlosas Sainzas, kuris šiandien finišavo šeštas, tačiau bendroje įskaitoje išlaikė turėtą pranašumą. Tai yra jau trečias kartas, kuomet C. Sainzas triumfuoja Dakare.

Finalinį greičio ruožą laimėjęs Nasseras Al-Attiyah bendroje įskaitoje liko antras, lyderiui pralaimėjęs daugiau nei 6 minutes.

Trečiąją vietą šių metų Dakaro ralio maratone užėmė dar viena legenda - Stephane'as Peterhanselis, kuris penktadienio greičio ruožą užbaigė penktoje vietoje.

Sėkmingai savo pasirodymą užbaigė Fernando Alonso, kuris šiandien finišavo ketvirtas, o bendroje įskaitoje liko 13-as.

Tarp lietuvių šiandien geriausiai pasirodė Benediktas Vanagas, kuris finišavo 19-as, nuo lyderio atsilikęs beveik 11 minučių. Bendroje įskaitoje lietuvis kol kas yra 15-as, tačiau ši pozicija dar gali nežymiai pakisti.

Dakaro finišą jau pasiekė ir Antanas Juknevičius, kuris šiandien liko 22-as, o bendroje įskaitoje - 20-as.

Gintas Petrus šiandien užėmė 42-ąją vietą, o bendroje įskaitoje liko 41-as.

Vaidotas Žala šiandien prarado daugiau nei 5 valandas, tačiau finišą pasiekė. Tiesa, bendroje įskaitoje pirmojo greičio ruožo nugalėtojas liko tik 26-as.