Dakaras. G. Petrus pristatė naują bolidą

Dakaras. G. Petrus pristatė naują bolidą
logo Lapkričio 21 d. 20:30, A.S.O./DPPI/F.Flamand

Pernai po 13-os metų pertraukos į Dakarą sugrįžęs Gintas Petrus ir jo keliamus iššūkius bandęs įveikti „Toyota Hilux Overdrive OTB“ automobiliu, šiandien nustebino visus tautiečius pristatęs kitų metų Dakaro startui paruoštą bagį. Gintas Petrus ir jo šturmanas taps pirmuoju lietuvių ekipažu, Dakare startuosiančiu tokiu automobiliu. 

Tiesa, naujienų šio lenktynininko komandoje buvo ir daugiau - šiemet šturmaną Tomą Jančį pakeis Povilas Valaitis, su kuriuo Gintas Petrus jau yra startavęs Afrikos ralio (angl. „Africa Eco Race“) maratone, o komanda keičia pavadinimą - praėjusiais metais po ilgos pertraukos debiutavusi „Petrus Racing Team“, 2021-ųjų Dakare bus atpažįstama „Petrus racing Kombucha“ pavadinimu. 

Didžiausia naujiena ir netikėtumu galima laikyti naująją ekipažo transporto priemonę - MD bagį, turintį „Chevrolet Corvette“ atmosferinį 6,2 l V8 variklį ir išvystantį 330 AG bei didžiausią 570 Nm sukimo momentą.

Anot lenktynininko, kopose galu varomas bagis gali nesuteikti pranašumo, tačiau, važiuojant akmenuotais Saudo Arabijos slėniais, didesnė nei tradicinio bagio pakabos eiga yra svarbus privalumas.
 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas