Dakaras. Motociklų įskaitoje dar vieną greičio ruožą laimėjo T. Price'as

logo 2021 Sausio 05 d. 18:33, Pexels

Antradienį trečiąjį Dakaro greičio ruožą įveikė ir motociklininkai.

Jau antrąjį savo greičio ruožą šiame Dakare laimėjo Toby Price'as su KTM motociklu. Australas greičio ruože užtruko 3 val. 33 min. ir 23 sek. Tiesa, net ir du laimėti greičio ruožai T. Price'ui bendroje įskaitoje kol kas garantuoja tik ketvirtąją vietą.

Lyderiu motociklų įskaitoje po trečiojo greičio ruožo tapo Skyleris Howesas, kuris šiandien finišavo ketvirtoje vietoje.

Antras trečiajame greičio ruože liko Kevinas Benavidesas su „Honda“. Argentinietis antras yra ir bendroje įskaitoje, bet nuo lyderio atsilieka vos 33 sekundėmis.

Itin nesėkmingai greičio ruožas susiklostė buvusiam lyderiui Joanui Barreda Bortui, kuris šiandien liko tik 30-as ir bendroje įskaitoje nukrito į aštuntąją vietą. Tiesa, nuo lyderio atsilieka tik kiek daugiau nei devyniomis minutėmis.

Ir toliau stabilų tempą demonstruoja lietuvis Arūnas Gelažninkas, kurias trečiajame greičio ruože užfiksavo 39-ą rezultatą. Bendroje įskaitoje lietuvis yra 35-as.