Dakaras. Motociklų įskaitoje lyderis nepakito, A. Gelažninkas pirmauja „vienišių“ klasėje

logo 2021 Sausio 11 d. 13:00, A.S.O. / DPPI / Antonin Vincent

Dakaro ralio motociklininkai pirmadienį įveikė jau aštuntąjį greičio ruožą, kuriame greičiausias buvo Jose Ignacio Cornejo su „Honda“ motociklu.

Čilietis trasoje pirmadienį užtruko 3 val. 8 min. ir 40 sek. Nuo jo kiek daugiau nei minute atsiliko KTM atstovas Toby Price'as, kuris antras yra ir bendroje įskaitoje.

Trečias bendroje įskaitoje rikiuojasi Samas Sunderlandas su dar vienu KTM motociklu. Britas šiandien liko ketvirtas, į priekį užleidęs Ricky Brabecą, o bendroje įskaitoje nuo lyderio atsilieka beveik šešiomis minutėmis.

Itin sėkmingai aštuntasis greičio ruožas susiklostė Lietuvos atstovui Arūnui Gelažninkui, kuris šiandien finišavo aukštoje 26-oje pozicijoje, lyderiui pralaimėjęs tik kiek daugiau nei pusvalandį.

Dar labiau džiugina tai, kad A. Gelažninkas „vienišių“ įskaitoje aplenkė italą Maurizio Gerini ir tapo naujuoju lyderiu. Tiesa, lietuvio pranašumas kol kas siekia vos 32 sekundes.

Tarp sportininkų, važiuojančių keturračiais, Laisvydas Kancius šiandien finišavo septintas. Lietuvis bendroje įskaitoje užima devintą vietą.