Dakaras. Motociklų įskaitoje – naujas lyderis

logo 2020 Sausio 06 d. 12:00, Unsplash

Dakaro ralyje pirmadienį startavo antrasis greičio ruožas, kurį pirmieji įveikė motociklininkai.

Antrąjį greičio ruožą greičiausiai įveikė KTM atstovas Rossas Branchas, kuris finišą pasiekė per 3 valandas 39 minutes ir 10 sekundžių.

Antras pirmadienį liko kitas KTM atstovas Samas Sunderlandas, kuris nuo lyderio atsiliko kiek daugiau nei minute. Be to, šis rezultatas britui leido pakilti į pirmąją vietą bendroje įskaitoje.

Pablo Quintanilla su „Husqvarna“ liko trečias, lyderiui pralaimėjęs daugiau nei 2 minutes.

Penketuką antrajame greičio ruože užbaigė ketvirtas likęs Kevinas Benavidesas bei penktoje vietoje finišą pasiekęs Luciano Benavidesas.

Ilgą laiką antrajame greičio ruože pirmavęs „Honda“ atstovas Joanas Barreda Bortas finišavo tik šeštas ir nuo lyderio atsiliko beveik 5 minutėmis.

Ne itin sėkmingai antroji Dakaro diena susiklostė pirmojo greičio ruožo nugalėtojui ir praėjusių metų čempionui Toby Price'ui, kuris šiandien liko tik 15-as ir bendroje įskaitoje nukrito į 9-ąją poziciją.

Bendroje įskaitoje pirmauja S. Sunderlandas, nuo jo vos daugiau nei minute atsilieka P. Quintanilla, trečias - K. Benavidesas.

Finišą jau pasiekė ir lietuvis Arūnas Gelažninkas, kuris kol kas yra klasifikuojamas 42-oje vietoje.