Dakaras. Motociklų įskaitoje pirmas finišavęs S. Sunderlandas sulaukė baudos, pergalė atiteko „Honda“ atstovui (atnaujinta)

Dakaras. Motociklų įskaitoje pirmas finišavęs S. Sunderlandas sulaukė baudos, pergalė atiteko „Honda“ atstovui (atnaujinta)
logo 2020 Sausio 08 d. 15:14, A.S.O/DPPI/F.Gooden

Saudo Arabijoje tęsiasi Dakaro ralio maratonas, kur trečiadienį lenktynininkai jau įveikė ketvirtąjį greičio ruožą.

Trečiadienį greičiausias trasoje buvo KTM lenktynininkas Samas Sunderlandas, kuris greičio ruože užtruko 4 valandas 24 minutes ir 40 sekundžių. Tiesa, jau po finišo paaiškėjo, kad teisėjai nubaudė britą 5 minučių bauda ir pergalė atiteko kitam „Honda“ atstovui Jose Ignacio Cornejo Florimo, kuriam šis rezultatas leido palypėti į trečiąją vietą bendroje įskaitoje. S. Sunderlandas ketvirtajame etape nukrito į aštuntąją vietą.

Stabilų tempą toliau demonstruoja Kevinas Benavidesas, kuris šiandien liko antras, lyderiui pralaimėjęs vos daugiau nei pusę minutės. Argentinietis bendroje įskaitoje ir toliau yra antras, tačiau gerokai sumažino atsilikimą nuo lyderio.

Ralio lyderiu ir toliau išlieka amerikietis Ricky Brabecas su „Honda“ motociklu, kuris šiandien liko penktas, tačiau daug laiko neprarado ir išlaikė pirmąją vietą bendroje įskaitoje.

Sėkmingai ketvirtąjį greičio ruožą įveikė ir vienintelis lietuvis Arūnas Gelažninkas, kuris preliminariai šiandien užėmė 36-ąją vietą, o bendroje įskaitoje yra 33-as.

Bendra motociklų įskaita:

Vt. Lenktynininkas Motociklas Laikas
1 R. Brabecas Honda 15h06:43
2 K. Benavidesas Honda +2:30
3 J. I. Cornejo Florimo Honda +8:31
4 T. Price'as  KTM +12:09
5 P. Quintanilla Husqvarna +17:52
33 A. Gelažninkas KTM +2.42:36


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas