Dakaras. Motociklų įskaitoje triumfavo R. Brabecas

logo 2020 Sausio 17 d. 10:09, A.S.O./DPPI

Penktadienį finišavo 2020 metų Dakaro ralio maratonas, o finalinis greičio ruožas buvo gerokai sutrumpintas ir jį sudarė vos 167 kilometrai.

Pergalę penktadienį iškovojo Jose Ignacio Cornejo Florimo, kuris trasoje užtruko 1 valandą 28 minutes ir 15 sekundžių. Vis tik čilietis bendroje įskaitoje liko ketvirtoje vietoje.

Praktiškai visą laiką šiame ralyje pirmavęs „Honda“ lenktynininkas Ricky Brabecas šiandien finišavo antras ir įtvirtino savo pergalę bendroje įskaitoje.

Bendroje įskaitoje antras liko „Husqvarna“ atstovas Pablo Quintanilla, kuris bendroje įskaitoje nuo lyderio atsiliko daugiau nei 16 minučių.

Trečiąją vietą šiemet užėmė praėjusių metų nugalėtojas Toby Price'as su KTM motociklu. Australas lyderiui šiame Dakare nusileido kiek daugiau nei 24 minutėmis.

Arūnas Gelažninkas lyderiui šiandien prarado kiek daugiau nei 22 minutes bei finišavo 37-as. Bendroje įskaitoje Lietuvos atstovas liko 30-as.