Dakaras. N. Al-Attiyah gavo baudą, bet išsaugo lyderystę (1)

Dakaras. N. Al-Attiyah gavo baudą, bet išsaugo lyderystę
logo Sausio 12 d. 10:25, ASO/Charly Lopez

Dakaro ralio automobilių įskaitoje pirmaujantis katarietis Nasseras Al-Attiyah gavo baudą už taisyklių pažeidimą: vakar vakare paaiškėjo, kad „Toyota“ gamyklinės komandos atstovas 8 greičio ruože 1 min. ir 45 sek. važiavo kartu su šturmanu neprisisegę saugos diržų ir be HANS sistemos.

Lenktynių direkcija atkreipė dėmesį į vaizdo įrašą socialiniuose tinkluose, kuriame matyti, kaip Al-Attiyah kartu su šturmanu, pakeitę pradurtą ratą, iš karto toliau tęsė judėjimą. Buvo atliktas tyrimas, kurio metu teisėjai taip pat išsiaiškino vaizdo įrašus iš sportininko automobilio vidaus kameros, kurie taip pat patvirtino, kad toks pažeidimas iš tiesų buvo.

Teisėjų sprendimu Al-Attiyah gavo 5 minučių baudą, tačiau jis vis tiek išsaugojo lyderystę bendroje įskaitoje, nors jo pranašumas prieš artimiausius persekiotojus sumažėjo iki 34 min. Pagrindiniu katariečio persekiotoju yra Sebastianas Loebas, tačiau net tokio aukšto lygio lenktynininkui bus sunku atkovoti tokį didelį atsilikimą likus trims etapams iki Dakaro Ralio finišo.


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
A
IP: 392b8cb | 01/12 19:44 Atsakyti
Cia ir neatkovos loebas jegu visiem viskas gerai bet zodis jeigu bet kas bet kada bet kam gali atsitikti
×

TOP naujienos