Dakaras. Penktąjį greičio ruožą laimėjęs T. Price'as artėja prie lyderio

Dakaras. Penktąjį greičio ruožą laimėjęs T. Price'as artėja prie lyderio
logo 2020 Sausio 09 d. 13:22, Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool

Ketvirtadienį Dakaro ralio dalyviai įveikė jau penktąjį greičio ruožą.

Motociklų klasėje ketvirtadienį greičiausias buvo Toby Price'as su KTM motociklu, kuris greičio ruože užtruko 3 valandas 57 minutes ir 33 sekundes. Toks pasirodymas leido praėjusių metų nugalėtojui pakilti į antrąją vietą bendroje įskaitoje.

Sėkmingai penktajame greičio ruože pasirodė „Husqvarna“, kurios atstovas Pablo Quintanilla šiandien buvo antras ir lyderiui pralaimėjo vos daugiau nei minutę. Čilietis bendroje įskaitoje pakilo į ketvirtąją vietą. Trečią rezultatą šiandien tarp motociklininkų užfiksavo kitas šios komandos lenktynininkas Andrew Shortas.

Vis tik ralio lyderiu ir toliau išlieka „Honda“ komandos atstovas Ricky Brabecas, kuris penktajame greičio ruože liko ketvirtas ir nuo T. Price'o daugiau nei 3 minutėmis. Amerikiečio persvara bendroje įskaitoje prieš tą patį T. Price'ą siekia kiek daugiau nei 9 minutes.

Sėkmingai šių metų Dakare ir toliau važiuoja vienintelis mūsų šalies atstovas motociklų įskaitoje Arūnas Gelažninkas. Lietuvis lyderiui šiandien pralaimėjo daugiau 52 minutes ir kol kas yra klasifikuojamas 36 vietoje.

Bendra motociklų įskaita:

Vt. Lenktynininkas Motociklas Laikas
1 R. Brabecas Honda 19h07:19
2 T. Price'as KTM +9:06
3 K. Benavidesas  Honda +11:32
4 P. Quintanilla Husqvarna +16:01
5 J. I. Cornejo Florimo Honda +20:25
32 A. Gelažninkas KTM +3.31:36

Komentarai (0)
×

TOP naujienos