Dakaras. Po trečiosios dienos lyderiu tapo C. Sainzas, iš lietuvių geriausiai pasirodė B. vanagas

logo 2020 Sausio 07 d. 16:49, Pixabay

Antradienį baigėsi trečiasis Dakaro ralio greičio ruožas.

Automobilių įskaitoje trečiąją dieną greičiausias buvo Carlosas Sainzas su „Mini“ automobiliu. Ispanas trasą įveikė per 3 valandas 48minutes bei 1 sekundę bei pakilo į pirmąją vietą bendroje įskaitoje.

Antras šiandien buvo praėjusių metų nugalėtojas Nasseras Al-Attiyah, kuris nuo lyderio atsiliko pusketvirtos minutės. Katarietis taip pakilo ir bendroje įskaitoje, kur dabar užimą antrąją vietą.

Trečią geriausią laiką šiame greičio ruože pademonstravo dar vienas „Mini“ lenktynininkas Jakubas Przygonskis, kuris ketvirtoje vietoje paliko vietinį herojų Yasirą Seaidaną.

Po tragiškos antrosios lenktynių dienos puikiai reabilitavosi Fernando Alonso, kuris šiandien buvo penktas ir nuo C. Sainzo atsiliko vos kiek daugiau nei 6 minutėmis.

Itin sunkiai trečiajame greičio ruože sekėsi iki tol stebinusiam Vaidotui Žalai, kuris kelis kartus turėjo keisti prakirstą padangą, o finišą taip pat pasiekė su pažeistu automobiliu. „Agrorodeo“ ekipažas šiandien nuo lyderių atsiliko daugiau nei 56 minutėmis ir liko tik 32-oje vietoje. Tiesa, bendroje įskaitoje V. Žala lieka 10-uke.

Gana sėkmingai antradienį pasirodė Benediktas Vanagas, kuris užfiksavo geriausią laiką tarp Lietuvos atstovų ir užėmė 16-ąją vietą. Tiesa, lietuvis dar gali pakilti į viršų, kadangi trasoje buvo sustojęs padėti kitam ekipažui, todėl lenktynių organizatoriai šį laiką gali kompensuoti. B. Vanagas bendroje įskaitoje kol kas yra 14-as.

Antanas Juknevičius šiandien finišavo 38-as, Edvinas Juškauskas - 39-as, Gintas Petrus - 47-as.