Dakaras. R. Brabecas didina savo persvarą motociklų įskaitoje

Dakaras. R. Brabecas didina savo persvarą motociklų įskaitoje
logo 2020 Sausio 10 d. 14:10, A.S.O./DPPI/F.Gooden

Dakaro ralio maratone motociklininkai įveikė jau šeštąjį greičio ruožą.

Lyderio pozicijų ir toliau nesiruošia užleisti amerikietis Ricky Brabecas, kuris šiandien buvo greičiausias, trasoje užtrukęs 4 valandas 36 minutes 28 sekundes. Bendroje įskaitoje „Honda“ lenktynininkas artimiausią varžovą dabar jau lenkia daugiau nei 20 minučių.

Antras penktadienį liko dar vienas „Honda“ Joanas Barreda Bortas, kuris lyderiui šiandien nusileido kiek daugiau nei pusantros minutės. Šis rezultatas leido ispanui sugrįžti į lyderių penketuką bendroje įskaitoje.

Iš KTM atstovų šiandien geriausiai pasirodė Matthiasas Walkneris, kuris liko trečias ir bendroje įskaitoje šoktelėjo į šeštąją poziciją.

Praėjusių metų nugalėtojas Toby Price'as šiandien lyderiui pralaimėjo daugiau nei 16 minučių ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į trečiąją vietą.

Kevinas Benavidesas ilgą greičio ruožo dalį važiavo itin greitai, tačiau paskutinėje atkarpoje susidūrė su problemomis ir prarado labai daug brangaus laiko.

Lietuvis Arūnas Gelažninkas taip pat pasiekė finišą ir kol kas yra 47-oje vietoje. Mūsų tautietis lyderiui pralaimėjo daugiau nei valandą.

Bendra motociklų įskaita:

Vt. Lenktynininkas Motociklas Laikas
1 R. Brabecas Honda 23h43:47
2 P. Quintanilla Husqvarna +20:56
3 T. Price'as  KTM +25:39
4 J. I. Cornejo Florimo Honda +25:41
5 J. Barreda Bortas Honda +32:58
29 A. Gelažninkas KTM +4.52:16

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas