Dakaras. R. Brabecas išlaiko solidų pranašumą motociklų įskaitoje

logo 2020 Sausio 14 d. 15:11, A.S.O./DPPI/F.Gooden

Po tragiškos Paulo Goncalveso mirties Dakaro ralio organizatoriai nusprendė atšaukti pirmadienio greičio ruožą motociklininkams, tačiau antradienį jie pratęsė savo nuotykius Saudo Arabijos dykumose.

Greičiausias devintajame greičio ruože buvo Pablo Quintanilla, kuris trasoje užtruko 3 valandas 30 minučių ir 33 sekundes. „Husqvarna“ atstovas bendroje įskaitoje sumažino atsilikimą nuo lyderio, tačiau ir toliau lieka antras.

Sėkmingai antradienį pasirodė KTM lenktynininkas Toby Price'as, kuris greičio ruože užfiksavo antrą geriausią rezultatą, lyderiui nusileidęs mažiau nei 2 minutėmis. Bendroje įskaitoje australas šoktelėjo į pirmąjį trejetuką.

Trečias devintajame greičio ruože liko Joanas Barreda Bortas, kuris nuo lyderio atsiliko kiek daugiau nei pustrečios minutės. Ispanas bendroje įskaitoje kyla į ketvirtąją vietą.

Ralyje ir toliau užtikrintai pirmauja amerikietis Ricky Brabecas, kuris šiandien finišavo ketvirtas, tačiau bendroje įskaitoje prieš artimiausią persekiotoją išlaiko didesnį nei 20 minučių pranašumą.

Arūnas Gelažninkas lyderiui šiandien pralaimėjo beveik 49 minutes ir liko 43-as. Bendroje įskaitoje Lietuvos atstovas yra 30-as.