Dakaras. S. Loebas ketina vėl varžytis Dakaro ralyje (4)

Dakaras. S. Loebas ketina vėl varžytis Dakaro ralyje
logo Rugsėjo 29 d. 21:59, Red Bull Content Pool / Getty Images

Daugkartinis WRC čempionas Sebastienas Loebas ketina vėl varžytis Dakaro ralyje. Teigiama, kad kitąmet vyksiančiame ralyje prancūzas atstovaus „Bahrain Raid Xtreme“ komandai ir pilotuos „Prodrive“ sukurtą visureigį.

S. Loebas taps Nani Romos komandos draugu, o jo šturmanu vėl bus Danielis Elena.

Dėl COVID-19 situacijos pasaulyje, prancūzas baigė pasirodymą pasaulio ralio čempionate (WRC), viso šiemet sudalyvavęs tik dvejuose raliuose. Tad sportininkas jau kitą mėnesį galės dalyvauti „Bahrain Raid Xtreme“ komandos rengiamuose bandymuose. Tuo tarpu N. Roma „Prodrive“ visureigį išbandys Didžiojoje Britanijoje šią savaitę.

S. Loebas Dakaro ralyje debiutavo 2016 metais atstovaudamas „Peugeot“ komandai. Prancūzas po metų vykusiose varžybose finišavo antras, nusileidęs Stephane‘ui Peterhanseliui. 2019 metų ralyje sportininkas atstovavo privačiai „PH Sport“. O šiemet garsiose varžybose nestartavo.

Pasibaigus šių metų WRC sezonui, baigs galioti ir S. Loebo sutartis su „Hyundai“ komanda. Kol kas nėra aišku, ar sportininkas atstovaus šiai ekipai ir kitas metais.

Kalbama, kad S. Loebas vedė derybas su „Toyota“ ir norėjo Dakaro ralyje pilotuoti „Hilux“ visureigį, o pasibaigus raliui 2021 metais atstovauti japonų gamintojo komandai WRC čempionate. Bet abiems pusėms susitarti nepavyko.


Komentarai (4)
zonker logo rėmėjas
IP: e839631 | 09/30 11:23 Atsakyti
negi Toyotai neatsipirko brangus vardas su Alonsu? gal del to nenorejo imti brangaus Loebo? idomu butu suzinoti kodel nepaejo derybos
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas