Dakaras. S. Peterhanselis užtikrintai artėja prie pergalės, B. Vanagas – per žingsnį nuo dešimtosios vietos (40)

Dakaras. S. Peterhanselis užtikrintai artėja prie pergalės, B. Vanagas – per žingsnį nuo dešimtosios vietos
logo Sausio 13 d. 15:48, Flavien Duhamel/Red Bull Content Pool

2021 metų Dakaro ralio maratonas visiškai artėja prie pabaigos. Trečiadienį automobilių klasės lenktynininkai įveikė jau 10-ąjį greičio ruožą, po kurio lyderis liko nepakitęs.

Stephane'as Peterhanselis šiandien finišavo trečias, tačiau bendroje įskaitoje ir toliau užtikrintai pirmauja, daugiau nei 17 minučių lenkdamas antroje vietoje esantį Nasserą Al-Attiyah. Katarietis antras buvo ir trečiadienio greičio ruože, tačiau S. Peterhanselį aplenkė vos 49 sekundėmis.

Dešimtajame greičio ruože greičiausias buvo „Toyota“ atstovas Yazeedas Al Rajhi, artimiausią varžovą aplenkęs daugiau nei dvejomis minutėmis. Tiesa, bendroje įskaitoje Saudo Arabijos žvaigždė yra tik 15-as.

Trečiąją vietą bendroje įskaitoje ir toliau užima praėjusių metų nugalėtojas Carlosas Sainzas, tiesa, nuo lyderių jis atsilieka daugiau nei valanda. Ispanas šiandien finišavo ketvirtoje vietoje.

Diena ir vėl sėkmingai susiklostė kol kas geriausiam Lietuvos atstovui Benediktui Vanagui, kuris šiandien finišavo 12-as, o bendroje įskaitoje užima 11-ąją vietą. Nuo 10-osios pozicijos lietuvį skiria vos kiek daugiau nei šešios minutės.

Antanas Juknevičius trečiadienį finišavo 22-as, Edvinas Juškauskas – 26-as, Gintas Petrus – 41-as.


Komentarai (40)
Kesha
IP: 755fc0b | 01/14 20:24 Atsakyti
Klepsidra
01/14 14:07

again, dalyviai neturi WP6 - jie turi simtus WP, kur turi atsizymeti vienokiu ar kitokiu budu. tai jei kazkieno rezultato nera WP6 tai nereiskia, kad jis ta WP praleido - gali buti tiesiog trackingo problema

Teisingai, ką mes matom per įvairius trackingus ir ką mato ekipažas, tai kaip diena ir naktis. Ir nepaimtad WP pas mus nereiškia, kad jis realiai nepaimtas. Būna, kad trackinge dingsta visai ir atsiranda tik finiše, berods pernai Benas dukart dingo, nemaža panika kilo, o jų tiesiog nefiksavo. Dar teko girdėti, kad didžiąjai daliai lyderių nepaėmus WP jis tiesiog anuliuojamas, tik nežinau kaip tada traktuojamas laikas. Benas apie tai per Q&A minėjo.
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 01/14 17:49 Atsakyti
Klepsidra
01/14 10:05

nesvarbu, kas skunde ir ko (nors tas skundas tikriaus tera eiline #legenda) - pradek nuo fakto, ka jis veike su nelegaliom padangom ir pasaku, kaip jos penkis metus siaip sau sunkvezimyje gulejo.
yra zmoniu, zinanciu vidine dakaro virtuve ir komentarai dazniausiai yra panasus - yra #legenda ir yra visi kiti. visos #legendos buvo isvardintos jau zemiau - luztantys pedalai, stebuklingai is dangaus krintantys varztai ir t.t. #legenda pasirinko konfrontacijos taktika su visais kitais - tikriaus n atveju jau buvo kai nestojo, nesitrauke ir laide uzstales lygio komentarus po to. konfrontacijos taktika veze bukus fanus, kol taikinys buvo Vanagas tik, nes elementariai fanu sunauja pavydejo pinigu ir siko be sustojimo ant Vanago, o jei dar apsiversdavo cia isvis pzdc buvo. bet cia *** ir issoko Zala su normalesniu auto ir pirma dalis kortu namelio sugriuvo, nes tauta greitai atrado nauja numyletini, o jei ir to buvo maza, is kazkur po metu-dvieju atsirado du pacukai, kurie jau pirmo dakaro metu pradejo deti #legendini Loebu ir ten kitu statytoja i vieta rezultatais. aisku, pasiteisinimai apie prasta auto ir "ralinius ruozus", "netikra dakara" ir #legendinis kopu laukimas ir nieko neparodymas jose liko. imho #legenda baigesi, baigsis ir #legendos dakarai.
Vanagas, Zala, jaunimas, net Petrus - visi aiskiai parodo, kad ten reikai vaziuoti pasiruosus, atlikus namu darbus, o ne pradedant krautis pradeti vaidinti kazkokius #legendinius "dakaro pankus", kurie vaziuoja siaip sau. suprask, #legenda nusprende pabuti LTU broliu Coroneliu versija. beda tik, kad Coroneliai yra visu draugai, o ne konfliktu iesko kiekvienam zingsnyje. kaip #legenda ruosesi siam Dakarui? paparkavo masina metams Dubajuje, atvaziaves nupute smeli ir pirmyn? kur #legendos kemperis? nedavaziavo? ok, pinigu kiekis, matyt, yra ribotas, nors remeju lyg ir netruksta, bet pasiruosimas - belenkoks.
pabaigai - dabar jau nebeafisuojamos istorijos - #legenda yra butent tas, kuris kazkada Zala, Vanaga moke Dubajuje smelynais vazineti

Šiemet man geriausias su Kariakinu buvo, kai Antanas galvą iškėlęs pasakė, kad net nežino kas anas toks yra. Suprask, Antaną tai visas pasaulis žino :)
Kažkaip anksčiau dar normaliau per interviu kalbėdavo, mažiau skundimųsi, dramų būdavo. O paskutiniais 2-3 metais pasidarė visiškas chamas, tik kartoja, kaip viskas jam sunku ir kaip vienas prieš visus kovoja. Vaičiuliui per interviu prasižiot net neleidžia.
Turbūt dėl to Žala ir yra toks populiarus - visada su šypsena, nedramatizuoja ir neperdeda kalbėdamas. Nesijaučia nei Vanago "verslinės" kalbos nei Juknevičiaus dramų. Gaila tik, kad anam dar patirties ir šalto proto žiauriai trūksta
nervuotas
IP: 314273e | 01/14 14:28 Atsakyti
Geras Nickas
01/14 13:52

Kad „paskundė lietuviai“ kaip ir nebuvo tiesiogiai pasakyta iš Juknevičiaus lūpų, čia biškį Delfi antraštė tokia pariebinta buvo, bet tikslios citatos jokios nebuvo ir, kaip suprantu, nėra. Burbulas biškį išsipūtė, gal dėl „sugedusio telefono“ efekto. Tai velniai nematė, gal Juknevičius nieko ir nekaltina, bet tos jo padangos vis tiek kažkokia mistika :)

Na pats mačiau, kad igo2dakar savo psl facebooke, komentaruosę buvo patikslinę, kad jiems sakė Juknevičius.Bet kai rode video interviu nebuvo jokios net užuomenos apie tai, nebent kažkur ten giliai užslėpta su ironija kalbant, kad jie kažkam dar įdomūs yra. Iš kitos pusės tai karma Juknevičiui, pašnekėjo, kad visi lietuviai yra savu laiku "gudravę" apeinant taisykles ir pats iškart pakliuvo teisėjams, lyg teisėjai skaitytų komentarus lietuviškus :D Kad ten taip įdėmiai kiti lenktyninkai stebėtų padangas ir abejočiau, nors lietuviams paprasčiausiai būtų pamatyt pas kitus lietuvius
Klepsidra
IP: 038e568 | 01/14 14:09 Atsakyti
Geras Nickas
01/14 13:52

Kad „paskundė lietuviai“ kaip ir nebuvo tiesiogiai pasakyta iš Juknevičiaus lūpų, čia biškį Delfi antraštė tokia pariebinta buvo, bet tikslios citatos jokios nebuvo ir, kaip suprantu, nėra. Burbulas biškį išsipūtė, gal dėl „sugedusio telefono“ efekto. Tai velniai nematė, gal Juknevičius nieko ir nekaltina, bet tos jo padangos vis tiek kažkokia mistika :)

del Delfi sutinku, kad nervuotas jau teisingai pastebejo - Antano vieni komentarai kartais buna in the heat of the moment - tik islipus is masinos, o kiti jau po to per live'us
Klepsidra
IP: 038e568 | 01/14 14:07 Atsakyti
Geras Nickas
01/14 13:57

Kur kas įdomiau darosi šiandienos etapo rezultatai. Benas važiavo aukštai, dešimtuko tempu, normaliai. Bet kai kurie dalyviai prapylė WP6, o Benas jį paėmė. Dėl to buvo aplenktas kai kurių dalyvių, tai įdomu kaip teisėjai traktuos tą kitų dalyvių klaidą. Kol kas dėl 10 vietos kovoja Benas su Desrpes ir Vienevieliu (blin ta pavardė). Pastarąjį po šiandien, jei viskas ok, turėtų aplenkt ir pakikt į 10 vietą. Bet Despres lenkia Beną, tačiau nepaėmė WP6. Bus įdomu, ar prancūzai atsižvelgs, kad Benas tarp prancūzų kovoja ir atmuš sparnus, ar visgi pasielgs principingai ir Despres gaus baudą :)

again, dalyviai neturi WP6 - jie turi simtus WP, kur turi atsizymeti vienokiu ar kitokiu budu. tai jei kazkieno rezultato nera WP6 tai nereiskia, kad jis ta WP praleido - gali buti tiesiog trackingo problema
Klepsidra
IP: 038e568 | 01/14 14:01 Atsakyti
nervuotas
01/14 12:25

Su daug kuo galima sutikt, bet persistengt ir nereik. Visgi Juknevičiaus auto pats prasčiausias iš lietuviu. Ten kur jis sakė kopose gali pasigerint pozicija berods ir pasigerino. Bet šiemet šneka jis keistokai. Igo2dakar rašė, kad čia iš Antano info, kad juos paskundė lietuviai, bet trumpam video interviu, kai aiškino apie tas padangas nieko panašaus nepasakė, juokavo, akd va kažkam dar įdomūs mes. Komentatoriai iškart prikūrė visokių teorijų. Pradėjo rašinėt, kad kažkoks konfliktas ir su Petrum buvo, kad ėjo aiškintis po finišo. pats per video kai šnekėjo Juknevičius, nesakė, kad su kažkuo iš lietuvių aiškinos dėl nepraleidimo trąsoje. Gyvai į video vienaip sako, o užkulisiuose kitaip? Dabar jau ir ant Juškausko su Paliukėnų varo, kad gal jie paskundė ir kaltina kažkokiom buvusiom patyčiom iš jų pusės? Kada kažin tai buvo, kai šturmanas išvis ten mažakalbis ir santūrus panašu. Ir labai įdomiai atrodytų, jei teisėjai pasako, kad paskundė lietuviai, bet nesako kurie. WTF? Šita vieta kažkaip neįtikimai skamba dėl paakymo kas įskundė. O Fanai taškos dabar ant visų lietuvių, net Petrui kliūna.

Auto pajegumas lieka auto pajegumu bet visa kita reiketu gristi rezultatais, o ne istorijomis. As suprantu, kad jam parankiau etapai su daug kopu (kai vidutinis greitis smarkiai krenta) nei raliniai dopai, bet is kitos puses - jei matai, kad pasikeite dakaras, prisitaikyk, o ne 10 metu ta pacia daina dejuok. Alonso nesako, kad jis laimetu jei visdar galetu vaziuoti su 2006 Renault ar Vettelis - su 2012 Red Bull. Plius paskutiniais metais kai tik kopos prasidedavo, bent jau pries lietuvius nieko jis ten neislosdavo, kiek pamenu, nes elementariai tikriaus nesi vienas, kuris moka tose kopose vaziuoti? Again, as puikiai suprantu Antana is tos puses, kad OK - nera Euru Vanago ar Zalos lygio - tada deklaruok ta oficialiai ir vaziuok del ko vaziuoji. Dabar toks ispudis, kad zadi rezultata, jo nera, o kai nera prasideda istorijos. Sita padangu istorija yra totalus WTF - ka noriu, ta darau.

Zurnalistu lygis Dakare yra atskiras klausimas. igo2dakar atzvilgiu iki siol buvau neutralus, bet siemet kelis kartus su neaiskiom intrigom failino. Dakarska kazkas jau nekart siule ten uzkasti ir palikti. Apie Garkausko lygi patyliu. Labai tiko su Antanu iki siol. Delfio teta kartais ne Antano media team vezioja - *** ir islindo straipsnis vakar ten.

Summa summarum - #legendai metas suprasti, kad intrigom jau nieko nebelaimes.
Geras Nickas
IP: 3ec6f18 | 01/14 13:57 Atsakyti
Kur kas įdomiau darosi šiandienos etapo rezultatai. Benas važiavo aukštai, dešimtuko tempu, normaliai. Bet kai kurie dalyviai prapylė WP6, o Benas jį paėmė. Dėl to buvo aplenktas kai kurių dalyvių, tai įdomu kaip teisėjai traktuos tą kitų dalyvių klaidą. Kol kas dėl 10 vietos kovoja Benas su Desrpes ir Vienevieliu (blin ta pavardė). Pastarąjį po šiandien, jei viskas ok, turėtų aplenkt ir pakikt į 10 vietą. Bet Despres lenkia Beną, tačiau nepaėmė WP6. Bus įdomu, ar prancūzai atsižvelgs, kad Benas tarp prancūzų kovoja ir atmuš sparnus, ar visgi pasielgs principingai ir Despres gaus baudą :)
Geras Nickas
IP: 3ec6f18 | 01/14 13:52 Atsakyti
Kad „paskundė lietuviai“ kaip ir nebuvo tiesiogiai pasakyta iš Juknevičiaus lūpų, čia biškį Delfi antraštė tokia pariebinta buvo, bet tikslios citatos jokios nebuvo ir, kaip suprantu, nėra. Burbulas biškį išsipūtė, gal dėl „sugedusio telefono“ efekto. Tai velniai nematė, gal Juknevičius nieko ir nekaltina, bet tos jo padangos vis tiek kažkokia mistika :)
KIIL
IP: c1379f0 | 01/14 13:15 Atsakyti
nervuotas
01/14 12:25

Su daug kuo galima sutikt, bet persistengt ir nereik. Visgi Juknevičiaus auto pats prasčiausias iš lietuviu. Ten kur jis sakė kopose gali pasigerint pozicija berods ir pasigerino. Bet šiemet šneka jis keistokai. Igo2dakar rašė, kad čia iš Antano info, kad juos paskundė lietuviai, bet trumpam video interviu, kai aiškino apie tas padangas nieko panašaus nepasakė, juokavo, akd va kažkam dar įdomūs mes. Komentatoriai iškart prikūrė visokių teorijų. Pradėjo rašinėt, kad kažkoks konfliktas ir su Petrum buvo, kad ėjo aiškintis po finišo. pats per video kai šnekėjo Juknevičius, nesakė, kad su kažkuo iš lietuvių aiškinos dėl nepraleidimo trąsoje. Gyvai į video vienaip sako, o užkulisiuose kitaip? Dabar jau ir ant Juškausko su Paliukėnų varo, kad gal jie paskundė ir kaltina kažkokiom buvusiom patyčiom iš jų pusės? Kada kažin tai buvo, kai šturmanas išvis ten mažakalbis ir santūrus panašu. Ir labai įdomiai atrodytų, jei teisėjai pasako, kad paskundė lietuviai, bet nesako kurie. WTF? Šita vieta kažkaip neįtikimai skamba dėl paakymo kas įskundė. O Fanai taškos dabar ant visų lietuvių, net Petrui kliūna.

nervuotas
IP: 314273e | 01/14 12:30 Atsakyti
Kestutis - GPS
01/14 00:42

O kaip manot, kodėl ant Antano automobilio toks ženkliukas?
;) :D

Galiu ir klyst, bet man rods jo ta draugė facebooke vienu metu kažkokia ten lape vadinos, tai turbūt iš to idėja.Dykumų lapė, oranžinė spalva kaip lapės ir ženkliukas tada atatinkamas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas