Dakaras. S. Peterhanselis užtikrintai artėja prie pergalės, B. Vanagas – per žingsnį nuo dešimtosios vietos

logo 2021 Sausio 13 d. 15:48, Pexels

2021 metų Dakaro ralio maratonas visiškai artėja prie pabaigos. Trečiadienį automobilių klasės lenktynininkai įveikė jau 10-ąjį greičio ruožą, po kurio lyderis liko nepakitęs.

Stephane'as Peterhanselis šiandien finišavo trečias, tačiau bendroje įskaitoje ir toliau užtikrintai pirmauja, daugiau nei 17 minučių lenkdamas antroje vietoje esantį Nasserą Al-Attiyah. Katarietis antras buvo ir trečiadienio greičio ruože, tačiau S. Peterhanselį aplenkė vos 49 sekundėmis.

Dešimtajame greičio ruože greičiausias buvo „Toyota“ atstovas Yazeedas Al Rajhi, artimiausią varžovą aplenkęs daugiau nei dvejomis minutėmis. Tiesa, bendroje įskaitoje Saudo Arabijos žvaigždė yra tik 15-as.

Trečiąją vietą bendroje įskaitoje ir toliau užima praėjusių metų nugalėtojas Carlosas Sainzas, tiesa, nuo lyderių jis atsilieka daugiau nei valanda. Ispanas šiandien finišavo ketvirtoje vietoje.

Diena ir vėl sėkmingai susiklostė kol kas geriausiam Lietuvos atstovui Benediktui Vanagui, kuris šiandien finišavo 12-as, o bendroje įskaitoje užima 11-ąją vietą. Nuo 10-osios pozicijos lietuvį skiria vos kiek daugiau nei šešios minutės.

Antanas Juknevičius trečiadienį finišavo 22-as, Edvinas Juškauskas – 26-as, Gintas Petrus – 41-as.