Dakaras. Septintame greičio ruože - pirmoji R. Brabeco pergalė

Dakaras. Septintame greičio ruože - pirmoji R. Brabeco pergalė
logo Sausio 10 d. 13:40, DPPI/F.Gooden

Septintame greičio ruože greičiausias tarp motociklininkų buvo „Honda“ lenktynininkas Ricky Brabecas. Tai pirmoji amerikiečio pergalė šių metų Dakaro ralyje.

R. Brabecas šios dienos greičio ruožą pradėjo būdamas tryliktas bendroje įskaitoje. Bet aštuntame punkte amerikietis pavijo ir aplenkė iki tol pirmavusį KTM atstovą Toby Price‘ą.

Dešimtame punkte netikėtai lyderiu tapo kitas „Honda“ lenktynininkas Kevinas Benavidesas. Bet likusiuose kilometruose sportininkas prarado daugiau nei 10 min. Tuo pasinaudojęs geriausią rezultatą šios dienos greičio ruože užfiksavo R. Brabecas. Amerikietis bendroje įskaitoje pakilo į aštuntą vietą.

Dviem minutėmis nuo komandos draugo atsilikęs Jose Ignacio Cornejo šios dienos greičio ruožą baigė antras ir tapo nauju ralio lyderiu motociklininkų klasėje. Pastarasis vos dvylika sekundžių pranoko trečioje vietoje likusį Skylerį Howesą ir beveik minute KTM atstovą Samą Sunderlandą.

Kurį laiką šiandien pirmavęs T. Price‘as vienu metu buvo nukritęs iki devintos vietos, bet šios dienos greičio ruožą baigė septintas, penkiomis minutėmis atsilikęs nuo R. Brabeco.

Šiandien nepasisekė „Yamaha“ lyderiui Rossui Branchui, kuris krito nuo motociklo įveikęs vos 31 kilometrą. Sportininkui pavyko susiremontuoti motociklą ir pasiekti finišą, bet motociklininkas prarado daugiau nei 40 min. ir bendroje įskaitoje atsidūrė už pirmojo dešimtuko ribos.

Nauju klasės lyderiu tapęs J. I. Cormejo dabar vos 1 sek. lenkia T. Price‘ą ir tik 2 min. ir 11 sek. trečią vietą užimantį S. Sunderlandą.

Šios dienos greičio ruožo finišą jau pasiekė ir Arūnas Gelažninkas. Lietuvis, nuo nugalėtojo atsilikęs 47 min., kol kas klasifikuojamas 31-oje vietoje.

Tarp keturračiais važiuojančių sportininkų Laisvydas Kancius šiandien finišavo 9-as.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas