Dakaras. Šiandien greičiausias N. Al-Attiyah, B. Vanagas prarado poziciją

logo 2021 Sausio 14 d. 18:45, A.S.O./F.Gooden/DPPI

Vienuoliktame greičio ruože geriausią rezultatą užfiksavo „Toyota“ lenktynininkas Nasseras Al-Attiyah. Tai penktas kartas šiemet, kai šis sportininkas buvo greičiausias Dakaro ralyje.

Lyderis bendroje įskaitoje Stephane‘as Peterhanselis šios dienos greičio ruožą pradėjo trečias, bet įsiveržęs į priekį ilgą laiką pirmavo.  Vis dėlto paskutiniuose 26 kilometruose prancūzas prarado daugiau nei dvi minutes ir finišavo antras, dvi minutes atsilikęs nuo minėtojo N. Al-Attiyah. Praėjusių metų ralio nugalėtojo Carlosas Sainzas finišavo trečias, atsilikęs dar 30 sek.

Vakar buvęs greičiausias ir šios dienos greičio ruožą pradėjęs pirmas Yazeedas Al Rajhi užfiksavo ketvirtą rezultatą, o greičiausiųjų penketuką užbaigė Cyrilas Despres. Būtent pastarasis bendroje įskaitoje aplenkė Benediktą Vanagą, kuris šiandien finišavo penkioliktas. Lietuvis bendroje įskaitoje iš vienuoliktos pozicijos nukrito į dvyliktą. Dešimtą ir dvyliktą vietas užimančius sportininkus skiria 10 min.

Vienuolikto greičio ruožo finišą pasiekė ir kiti lietuviai. Edvinas Juškauskas liko 22-as, Antanas Juknevičius - 32, o Gintas Petrus - 34.