Dakaras. Varžovus greičiu pranoko N. Al-Attiyah, lyderiu tapo S. Peterhanselis

Dakaras. Varžovus greičiu pranoko N. Al-Attiyah, lyderiu tapo S. Peterhanselis
logo Sausio 04 d. 19:51, Flavien Duhamel/Red Bull Content Pool

Antrame šių metų Dakaro ralio greičio ruože geriausią rezultatą užfiksavo Nasseras Al-Attiyah, o nauju lyderiu tapo Stephane‘as Peterhanselis.

Pirmasis šiandien startavo vakar geriausią rezultatą užfiksavęs Carlosas Sainzas. Bet ispanas nuo komandos draugo S. Peterhanselio jau atsilikinėjo pasiekęs antrąjį punktą 46-ame kilometre. Prancūzas sėkmingai didino pranašumą prieš C. Sainzą, best sportininkams įveikus 315 km, į priekį įsiveržė minėtasis N. Al-Attiyah. Katarietis užfiksavo geriausią šios dienos rezultatą, antroje vietoje likusį S. . Peterhanselį aplenkęs daugiau nei 2 minutėmis. Vis dėlto nauju ralio lyderiu tapo S. Peterhanselis. Į antrą vietą nukrito C. Sainzas, o šiandien buvęs greičiausias N. Al-Attiyah užima trečią vietą.

Už lyderio trejeto finišavo „Toyota“ visureigį vairuojantis Yazeedas Al Rajhi ir greičio nestokojęs Mathieu Serradori, šiandien užfiksavęs penktą rezultatą.

Vakar tris kartus padangą pradūręs ir trumpam pasiklydęs Sebastienas Loebas šiandien galėjo pasidžiaugti geresniu rezultatu. Sportininkas užfiksavo šeštą rezultatą. Prancūzas bendroje įskaitoje pakilo iš 22-os pozicijos į septintą.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, Vaidotas Žala pasitraukė iš ralio. Tuo tarpu tarp lietuvių, vairuojančių automobilius, geriausiai pasirodė Benediktas Vanagas, šiandien užfiksavęs 15-ą rezultatą ir nuo N. Al-Attiyahos atsilikęs beveik 35 min. Edvinas Juškauskas liko 29-as, Antanas Juknevičius 40-as, o Gintas Petrus 45-as.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas