Dakaro ralis: 2-oji diena

logo 2006 Sausio 01 d. 15:12, Volkswagen
Šios dienos etapas – 567 kilometrai (115 iš jų – specialus greičio ruožas) iš Portimao į Malagą. Iš šio Ispanijos miesto dalyviai kelsis į Afrikos žemyną.
Pirmą kartą ralio istorijoje daugiau nei 100 kilometrų ilgio greičio ruožą Europoje automobilių klasėje laimėjo vakar dienos lyderis Carlosas Sainzas su „Volkswagen Touareg“, finišą pasiekęs per 1 valandą 34 minutes ir 28 sekundes bei 25-iomis aplenkęs „Mitsubishi“ atstovą Lucą Alphandą. Nuo pastarojo tik pora sekundžių atsiliko „BMW X3“ važiuojantis Nasseras Al Attiyah, už savęs palikęs dar tris „Mitsubishi“ lenktynininkus – Hiroshi Masioką, Nani Romą ir Stephandą Peterhanselį. Pastarasis ir vėl turėjo problemų su pradurta padanga, bet sugebėjo finišuoti šeštas, nuo C.Sainzo atsilikęs 2 minutes ir 25 sekundes.
Tarp motociklininkų, vietinių žiūrovų džiaugsmui, greičiausias buvo portugalas Rubenas Faria, sugaišęs 1 valandą 37 minutes ir 7 sekundes. Daugiau nei minute nuo jo atsiliko ispanas Isidre Esteve Pujolis, 20-čia sekundžių aplenkęs prancūzą Davidą Casteu. Visi trys lenktyniauja „KTM“ markės motociklais. Ketvirtas, kaip ir vakar, liko dar vienas portugalas – Helderis Rodriguesas, važiuojantis su „Yamaha“. Nedaug nuo jo atsilikę finišavo dar du „KTM“ ispanai – Marcas Coma bei Jose-Manuelis Pelliceris. Vakar dienos lyderis, nugalėtojo titulą ginantis Cyrilis Despres šiandien neskubėjo ir nuo lyderio atsilikęs 3 minutes 38 sekundes liko vienuoliktas. Tai patyrusiam prancūzui suteiks galimybę Afrikoje startuoti paskui pagrindinius varžovus.
Sunkvežimių varžybos kol kas nėra pasibaigusios. Jų rezultatus pranešime vėliau.
Bendroji įskaita (po 2-ojo etapo iš 15-kos)