Dakaro ralis. O. Terranova greičiausias, S. Peterhanselis išlieka lyderiu

logo 2013 Sausio 15 d. 20:48, X-Raid
Orlando Terranova buvo greičiausias šios dienos greičio ruože. Argentinietis, lenktyniaujantis BMW automobiliu, 353 km distanciją įveikė per 3 val. ir 57 min.
Gerai šiandien sekėsi ir kitiems „X-Raid“ komandos lenktynininkams. Vakar buvęs greičiausias Nani Roma, šiandien finišavo antras. Trečią rezultatą 10-ajame greičio ruože užfiksavo Stephane‘as Peterhanselis. Abu „Mini“ automobiliais lenktyniaujantys sportininkai nuo šios dienos nugalėtojo O. Terranovos atsiliko kiek daugiau nei 2 minutėmis.
S. Peterhanselis ir toliau pirmauja bendroje įskaitoje. Prancūzas antroje vietoje esantį Ginielį de Villiersą lenkia 52 minutėmis. Pastarasis šios dienos greičio ruožą baigė ketvirtas ir nuo prancūzo atsiliko 3 minutėmis.
Dakaro ralyje toliau besivaržantis Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas dešimtajį greičio ruožą baigė 76 vietoje. Lietuviai bendroje įskaitoje iš 77 pozicijos pakilo į 74-ą.
Motociklininkų klasėje tęsiasi lyderių kaita. Į pirmą vietą bendroje įskaitoje įsiveržė Cyrilas Despres. Vakar buvęs greičiausias, šiandien prancūzas finišavo trečias. Sportininkas 1 minute nusileido Joanui Barreda Bortui.
Nauju lyderiu bendroje įskaitoje tapęs C. Despres prieš antroje vietoje esantį komandos draugą Rubeną Farią pirmauja beveik 2 minutėmis. Portugalas šios dienos greičio ruožą įveikė aštuntas.
Trečioje bendros įskaitos vietoje ir toliau išlieka Francisco Lopezas. Dešimtąjį greičio ruožą baigęs tryliktas, sportininkas nuo lyderio C. Despres atsilieka beveik 14 minučių.
Rytoj sportininkai važiuos iš La Riojos į Fiambalą. Dakaro ralio dalyviams teks įveikti skirtingas distancijas: motociklininkams 483 km (greičio ruožas – 221 km), automobiliams ir sunkvežimiams – 481 km (219 km).