Dakaro ralis. Pirmąją varžybų dieną greičiausias C. Sainzas

logo 2013 Sausio 06 d. 00:20, Red Bull
Geriausiai šių metų Dakaro ralį pradėjo Carlosas Sainzas. Ispanas, pilotuojantis „Red Bull“ bagį, 13 km ilgio greičio ruožą įveikė per 7 minutes ir 40 sekundžių.
Antrą rezultatą pirmąją varžybų dieną užfiksavo ir aštuoniomis sekundėmis C. Sainzui nusileido Lucio Alvarezas.
Trečioji vieta atiteko ispano komandos draugui Nasserui Al-Attiyah. Tokį patį rezultatą kaip ir sportininkas iš Kataro pirmąją varžybų dieną užfiksavo Guerlainas Chicheritas. Penketuką užbaigė Ronanas Chabotas, nuo C. Sainzo atsilikęs 12 sekundžių.
Šešta, septinta ir aštunta vietos atiteko „Mini“ automobiliais lenktyniaujantiems sportininkams. Iš pastarųjų geriausiai pasirodė Stephane‘as Peterhanselis.
Jau pirmąją varžybų dieną su problemomis susidūrė Robby Gordonas. Amerikietis, dėl kol kas nežinomų priežasčių, buvo sustojęs greičio ruože ir prarado 10 minučių.
Daug geriau pirmoji varžybų diena susiklostė Benediktui Vanagui, kuris nuo geriausią rezultatą užfiksavusio C. Sainzo atsiliko mažiau nei minute ir finišavo septynioliktas.
Prasčiau sekėsi motociklu lenktyniaujančiam Gintautui Igariui, kuris liko 121-as. Lietuvis nuo geriausią laiką užfiksavusio Francisco Lopezo atsiliko beveik 3 minutėmis.
Praėjusiais metais motociklininkų klasėje nugalėjęs Cyrilas Despres pirmąjį greičio ruožą baigė penktas.
Antrąją varžybų dieną sportininkai turės įveikti daugiau nei 300 km, iš kurių 242 km bus greičio ruožas. Lenktynininkų laukia ne tik pirma ilgoka distancija, bet ir didesnės smėlio kopos.