Dakaro ralis. S. Peterhanselis padidino persvarą prieš varžovus, B. Vanagas finišavo 58-as

logo 2013 Sausio 09 d. 22:01, X-Raid
Nani Roma buvo greičiausias šios dienos greičio ruože, tuo tarpu lyderis bendroje įskaitoje Stephane‘as Peterhanselis padidino persvarą prieš pagrindinius varžovus.
„Mini“ automobiliu lenktyniaujantis ispanas šios dienos distanciją įveikė per 1 val. 49 min ir 40 s. Nuo pastarojo kiek daugiau nei viena minute atsiliko minėtasis S. Peterhanselis.
Trečioje vietoje šiandien finišavo įvairių nesėkmių šiemet lydymas Robby Gordonas. Amerikietis nuo nugalėtojo atsiliko beveik 2 minutėmis.
Penktą rezultatą šios dienos greičio ruože užfiksavo Carlosas Sainzas. Tačiau sportininkui tai menka paguoda. Ispanas vakar prarado labai daug laiko. Pirmosiomis ralio dienomis pirmavęs C. Sainzas dabar bendroje įskaitoje net nepatenka į pirmąjį dvidešimtuką ir nuo pirmaujančio S. Peterhanselio atsilieka 3 val. ir 20 min.
Kiek geriau sekasi kitam „Red Bull“ bagį pilotuojančiam lenktynininkui – Nasserui Al-Attiyah. Sportininkas šios dienos nugalėtojui nusileido 6 minutes ir liko septintas. N. Al-Attiyah bendroje įskaitoje toliau išlieka antroje vietoje, tačiau nuo pirmaujančio S. Peterhanselio jau atsilieka beveik 10 min.
Ne vieną avariją šių metų Dakaro ralyje jau patyręs Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas toliau tęsia kovą. Lietuviai šiandien finišavo 58-i ir bendroje įskaitoje dabar užima 106 vietą.
Geriausią rezultatą tarp motociklininkų šiandien pasiekė Davidas Casteu. Prancūzas bendroje įskaitoje ir toliau išlieka antroje vietoje. Tiesa, prancūzas nuo lyderio dabar beatsilieka tik kiek daugiau nei 1 minute.
Vis dar pirmaujantis Olivier Painas šiandienos greičio ruožą baigė antras, nuo D. Casteu atsilikęs 1 minute ir 9 sekundėmis.
Trečioje bendros įskaitos vietoje ir toliau išlieka praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtojas Cyrilas Despres. Prancūzas šiandien finišavo penktas ir nuo nugalėtojo atsiliko 4 m. ir 7 s. C. Despres ir lyderį bendroje įskaitoje O. Painą dabar skiria kiek daugiau nei 6 minutės
Gintautas Igaris šios dienos greičio ruožą baigė 95-as. Lietuvis antrą dieną iš eilės kyla bendroje įskaitoje, kurioje dabar užima 103 vietą. Nuo pirmaujančio O. Paino G. Igaris atsilieka 5 val. ir 18 min.
Rytoj sportininkai važiuos iš Aricos į Calamą. Varžybų dalyviams teks įveikti 767 km, iš kurių 454 km bus greičio ruožas.