Dakaro ralis. Varžybų dalyvius ir vėl sustabdė prastos oro sąlygos

logo 2013 Sausio 16 d. 20:36, X-Raid
Pasiekę pirmąjį kontrolės punktą varžybų dalyviai buvo priversti sustoti dėl prastų oro sąlygų.
Tai jau antras kartas kai sportininkus užklumpa stiprus lietus bei kelią pastoja tvinstančios upės. Atsižvelgę į stipriai suprastėjusias oro sąlygas, varžybų organizatoriai nusprendė pirmame kontroliniame punkte sustabdyti automobiliais ir sunkvežimiais besivaržančius lenktynininkus.
Tuo tarpu motociklininkams ir keturračiais važiuojantiems sportininkams pavyko sėkmingai užbaigti šios dienos greičio ruožą.
Tarp motociklininkų šiandien geriausiai sekėsi Kurtui Caselliui. Amerikietis vienuoliktąjį greičio ruožą įveikė per 2 val. ir 55 min. Antras šiandien finišavo Paolo Goncalvesas. Tuo tarpu bendroje įskaitoje ir toliau pirmaujantis Cyrilas Despres šios dienos greičio ruožą įveikė trečias. Prancūzas prieš antroje bendros įskaitos vietoje esantį komandos draugą Rubeną Farią dabar pirmauja 13 min.
Rytoj sportininkai važiuos iš Fiambalos į Copiapą. Varžybų dalyviams teks įveikti 715 km, iš kurių 319 km bus greičio ruožas.