„De Telegraaf“ žurnalistas: Maxas rimtai galvoja apie karjeros pabaigą (4)

„De Telegraaf“ žurnalistas: Maxas rimtai galvoja apie karjeros pabaigą
logo Kovo 31 d. 18:50, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Apie rimtus Maxo Verstappeno planus visam laikui pasitraukti iš „Formulės-1“ čempionato pirmasis pranešė artimas čempionui žurnalistas Erikas van Harenas, kuris dirba žinomame Nyderlandų dienraštyje „De Telegraaf“.

Praėjus kelioms dienoms nuo paskutinio „Formulės-1“ etapo Kinijoje šią situaciją E. van Harenas pakomentavo kiek plačiau.

„Maxas apie karjeros pabaigą galvoja rimtai. Nevertinčiau to kaip grasinimo, nes tai nėra įprasta jo būdui.

Jis rimtai kalba ir dėl visko jis turi apsispresti pats. Visų pirma, jis turi savęs paklausti ar jis nori likti šiame sporte. Jeigu kažkas pasikeistu ir jis pamanytų, kad nori čia likti, tada jis turi paklausti savęs ar tai būtų likimas „Red Bull“ komandoje ar galbūt persikėlimas į kitą ekipą“, – situaciją komentavo Nyderlandų žurnalistas.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Manau
IP: dae317e | 03/31 20:29 Atsakyti
Reiktu dar 7 straipsnio apie tai, jog Maxas svarsto apie karjeros pabaiga
nu
IP: 1624183 | 04/01 03:50 Atsakyti
Ir? O kas yra fershtapenas?
Nes
IP: f11a60a | 04/01 07:33 Atsakyti
Tikro lenktynininko dnr yra lenktyniauti, o ne baterijos mygtukus spaudyti.
SporF1
IP: 5f10464 | 04/01 21:18 Atsakyti
Nes
04/01 07:33

Tikro lenktynininko dnr yra lenktyniauti, o ne baterijos mygtukus spau... skaityti daugiau

Tikro lenktynininko DNR yra lenktyniauti su priesinininkais trasoje, o ne su rato laiku:))) Butent tai jisai dabar turi - ir tegu suka galva kaip aplenkti kaip pvz Gasly, o ne kaip uzbaigti karjera ar kad jam nepatinka lenktyniauti:))) Jus ne per ta "gala" prie reikalo prieinate:)))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas